Zümrüt Yeşili İle Sonbahar Hüznünü Yok Edin!

Yaz mevsiminin huzur veren enerjisi artık bizlere veda etti. Sonbaharın kapıları ise çoktan aralandı. Mevsim geçişlerinin genellikle insanlarda durgunluk yarattığını hatırlatan Evmambo.comun dekorasyon uzmanları, geçisin verdiği psikolojik etkileri evde yenilenmeye giderek aşmanın mümkün olduğunu belirttiler. Bu noktada sonbahar ritmine ayak uydurma gerekliliğini vurgulayan Evmambo.com uzmanları, zümrüt yeşilinin bu sonbaharın trend rengi olduğu tüyosunu da verdiler!

Evinizi güzelleştiren her şey sloganı ile mutlu ev ortamları oluşturmayı amaçlayan Evmambo.com, insanlar üzerinde oluşan psikolojik durgunlukları aşmanın en önemli silahının ev dekorasyonunda bilinçli yenilik olduğunu belirtti. Yenilikte bilinci yakalamanın yolu ise, mevsimin ön plandaki tonlarına hakim olmaktan geçiyor.

Yılın Trend Rengi Zümrüt Yeşili Size Enerji Verecek!​

Ev dekorasyonunda sonbahar geçişinin olumsuz etkilerini atma noktasında sezon trendlerine dikkat çeken Evmambo.com uzmanları zümrüt yeşilinin ise, en parıltılı ve pozitif yeşil tonu olduğunu vurguladılar ve bu senenin trendinin evlere canlılık katmak için kullanılmasını tavsiye ettiler.

Yeşilin en şık ve ev dekorasyonuna en çok yakışan tonu olan zümrüt yeşilinin, göz alıcı parıltısının, yenilenmeyi, canlılığı, umudu ve gençliği çağrıştırdığını belirten Evmambo.comun deneyimli uzmanları, tüm bu enerji çağrışımları nedeni ile zümrüt yeşilinin mevsimin trendi olduğunu ve sonbahar hüznünü dindirme konusunda ev dekorasyonunda mevsim favorisi olduğunu belirtiyorlar.

Zümrüt Yeşilinin Ev Dekorasyonundaki En Etkili Kullanım Alanları!​

Zümrüt yeşilinin huzurlu enerjisini dekorasyonda yansıtma konusunda pratik tüyolar veren Evmambo.com uzmanları, bu dekorasyon sırlarını şu şekilde özetlediler: Zümrüt yeşilini en iyi yansıtan eşyalarınız kuşkusuz ki, koltuk takımı ve berjerleriniz olacaktır. Koltuk takımı ve berjerlerinizde zümrüt yeşilinin pastel halini kullanmanız, evinize katacağınız şıklığı da katlayarak arttıracaktır. Bunun yanı sıra kanvas tablolarınızdaki doğa manzaraları, biblolarınız ve vazolarınız zümrüt yeşilinin enerjisini yansıtma açısından oldukça etkili. Eğer sonbaharın durgunluğunu atma konusunda kararlı iseniz, zümrüt yeşili ağırlıklı bir ev ortamı, sizin için en etkili reçete olacaktır.
 

Benzer konular ↴

Benzer konular ↴

Üst Alt