Zonguldak Yabancı Dil Kursları

Pelit Amerikan Kültür Dil Okulları Yabancı Dil Kursu
Zonguldak Çaycuma'da hizmet veren bir kurstur. Pelit Amerikan Kültür Dil Okulları Yabancı Dil Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Pelit Amerikan Kültür Dil Okulları Yabancı Dil Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Pelit Amerikan Kültür Dil Okulları Yabancı Dil Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: ZONGULDAK / ÇAYCUMA
Adı: PELİT AMERİKAN KÜLTÜR DİL OKULLARI YABANCI DİL KURSU
Adresi: ÇAY MAH. ESENGİN CAD. KAHVECİ İŞHANI MERKEZİ NO:15 KAT:3-4 ÇAYCUMA ZONGULDAK
Telefon Numarası: 3726151918
Faks Numarası:
E-mail Adresi: pelitegitim@hotmail.com

Aykut Fırat Aygün (afa) Yabancı Dil Kursu
Zonguldak Devrek'te hizmet veren bir kurstur. Aykut Fırat Aygün (afa) Yabancı Dil Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Aykut Fırat Aygün (afa) Yabancı Dil Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Aykut Fırat Aygün (afa) Yabancı Dil Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: ZONGULDAK / DEVREK
Adı: AYKUT FIRAT AYGÜN (AFA) YABANCI DİL KURSU
Adresi: İNÖNÜ CADDESİ TÖZÜN PASAJI KAT:2 DEVREK/ZONGULDAK
Telefon Numarası: 3725564398
Faks Numarası:
E-mail Adresi: t_aygun@hotmail.com

Öz Amerikan Kültür Derneği Yabancı Dil Kursu(dershane Büny)

Zonguldak Ereğli'de hizmet veren bir kurstur. Öz Amerikan Kültür Derneği Yabancı Dil Kursu(dershane Büny) yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Öz Amerikan Kültür Derneği Yabancı Dil Kursu(dershane Büny) gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Öz Amerikan Kültür Derneği Yabancı Dil Kursu(dershane Büny) kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: ZONGULDAK / EREĞLİ
Adı: ÖZ AMERİKAN KÜLTÜR DERNEĞİ YABANCI DİL KURSU(DERSHANE BÜNY)
Adresi: ÇETİN APATAY BULVARI EKOMAR ÜZERİ KAT:1-2 KDZ.EREĞLİ/ZONGULDAK
Telefon Numarası: 3723230365
Faks Numarası:
E-mail Adresi: keregli@amerikankultur.org.tr
 
Üst Alt