• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Zihin oyunları beyin ve hareket;

• Konbuyu başlatan tansxx
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 4
  • Görüntüleme 3K

Okunuyor :
Zihin oyunları beyin ve hareket;

tansxx

Kıdemli
Üye
selam ederim;

bakmak ile görmek farklıdır derler. bu video serisi izlerken heycanlandırıyor insanı.

tansxx

Kıdemli
Üye
zihin oyunları beyin ve zaman;

selam ederim;

bu videoda oldukça ilginç. insan bildim gördüm demeye çekiniyor izleyince.

tansxx

Kıdemli
Üye
selam ederim;

dostlarım, bilim adamlarının yaptığı deneyler ve tezlere bakılırsa, insan beyni inanılmaz bir etkinlik içersinde. bir şeye odaklanınca insan, gözünün önünden gelip geçen cisimleri bile göremiyor. onları yok sayıyor. videodaki 4 tane basketbol topu ile yapılan deney inanılmazdı açıkçası. bu tip videolar hiç olmazsa bilincimizin artmasını sağlayabilir. tek taraflı bakış, taraftarlık ile ilgili yazılarımın bilimsel kanıtıdır aslında bu videolar. gerçeği görmek için etrafımıza ve olaylara geniş bir bakış açısı ile bakmamız ve beyin frekanslarımızı sabit fikirlerle örtmemiz gerektiği sonucunu geliyor bu videoların sonucu. hazırlanma amaçlarıda insanları bu bilince taşımak zaten. dileyen dilediği ölçüde faydalanacaktır yaşamında. yapanların emeklerine sağlık.

tansxx

Kıdemli
Üye
selam ederim;

nörobilim ve kuantum fiziğinde yakın geçmişte keşfedilen gerçek; tüm tabiatın BİRLİK İÇİNDE BİRLEŞİK ALANDA olduğu. sen ben yok bu sadece bilincin yarattığı bir yanılgı diyor. bu alanda din ve bilim bile birleşiyor. gözlemci ve gözleyen yerine bir bütünün içersinde yer aldığımız nefsimizden ve sadece düşüncelerimizle orada var olduğumuzu anlatmaya çalışmış. bu öğreti islam ile uyuşuyor. sevgili mevlana'nın rubaileri ile açıklamaya çalıştığı gerçeği birde bilim adamlarından dinleyelim. maharishi ünv. bilim teknoloji ve kamu siyaseti enstitüsü direktörü fizik profesörü john hagelin. okyanusumtv - Dailymotion

Üst Alt