Zayıf erkekler için ipuçları

Çoğu erkek zayıf bir vücuda sahip olmak için egzersize ve diyete çok zaman harcarken, istediği herşeyi yiyip bir gram bile almayanlara oldukça fazla imrenirler. Toplum zayıf olmayı çekici olmak ile eş tuttuğundan, çok fazla zayıf olmanın kişiler için gerçek bir sorun olduğunu unutmak oldukça kolaydır. Konu moda olunca, tıpkı geniş bir vücuda uyacak elbiseler bulmak aşırı kilolu kişiler için zorsa, çok zayıf kişiler de zayıf bedenlerine iyice oturacak elbiseler bulmakta zorluk çekerler.

Kilo almanın bir yolu bir spor salonuna kaydolup, ağırlık kaldırmak, bunun yanında da daha fazla protein ile ve kemikli bir vücuda kas ekleyecek besinlerle beslenmektir. Ancak, egzersizden nefret ediyorsanız veya egzersizi gününüze sığdıramayacağınızı düşünüyorsanız merak etmeyin. Çünkü zayıf erkeklere olduklarından daha iri görünmelerini sağlayacak görsel bir ilüzyon gerçekleştirebilmeleri için birkaç moda ipucunu biraraya getirdik.

Küçük vatkaları olan spor ceketler alın

Bedeninizin üst kısmını daha kaslı göstermek istiyorsanız, ince vatkaları olan spor ceketler alın. Burada dikkat etmeniz gereken vatkaların büyük olmamasıdır. Çünkü küçük vatkalar sırtınıza ve göğsünüze görsel bir destek verecektir fakat kalın vatka, ceketiniz pahalı ve marka olsa dahi görünüşünüzü ucuzlatmanın yanında, sizi bir adamın ceketi içinde kaybolmuş küçük bir çocuk gibi gösterecektir.

Üzerinize tam oturan, sıkı bluzlardan uzak durun

Üzerinize tam oturan bluzlardan ve tişörtlerden uzak durmak zayıf erkekler için önemli bir ipucudur. Bunun yerine, küçük göğüs kafesini saklayacağı için bedeninizin orta bölümüne doğru hafifçe dökülen giysiler tercih edin. Giysi üstlerinizi çok geniş almayın, çünkü fazladan kumaş sizi onun içinde yüzüyormuş gibi gösterecektir. Bunlara ek olarak, yapışkan kumaşlardan kaçının. Giysi üstlerinin etiketlerini kontrol ederek çok fazla elastik içeriği olup olmadığını kontrol edin.

Spor ceketlerinizi diktirin

Sadece tek veya çift düğmeli spor ceketler giyin ve tüm bedeninize tam olarak oturacağından emin olun. Omuz bölgesinde veya kol altında herhangi bir gevşeklik olmasından kaçının. Ayrıca, sıska erkekler için önemli bir moda ipucu giysi üstlerinde ve altlarında tutarlı olmaktır; yani bedeninize oturan pantolonların üzerine bedeninizden büyük spor ceketler veya süveterler giymemek veya aksini yapmamalısınız yoksa ince yapınız göz kamaştırıcı bir şekilde ortada olacaktır.

Doğru uzunlukta ceketler giyin

Konu ceketler olunca, tam kalçanızın altına denk gelmesine dikkat edin. Kısa bir ceket boyunuz kadar zayıf belinizi, kollarınızı ve bacaklarınızı da ortaya çıkaracaktır. Uzun bir ceket ise, sizi sarmalanmış bir sopa gibi gösterecektir.

Pilesiz pantolon giyin

Pantolonlarınız klasik kesimli olmalı ve pilesiz olmalıdır. Boru paça veya düzgün potinli, uca doğru incelen pantolonlar veya ince kot pantolonlar tercih edin. Cepler de pileler ve manşetler gibi görünüşünüze bira hava katar ancak pileli ve manşetli pantolonları ancak moda olduklarında giyin. Sizi fasulye sırığı gibi göstereceğinden ince çizgili giysileri gardırobunuzdan çıkarmak isteyecek olsanız da çizgili ve desenli pantolonları giymekten korkmayın çünkü bunlar da ayrı bir hava katar.

Kaba kumaşları seçin

Tüm elbiseleriniz için kaba kumaşlar seçmek zayıf erkekler için önemli bir ipucudur. Birinci sınıf, kalın kadife pantolonlar bacaklarınıza takviye yapar. Soğuk aylar boyunca, öğrenci görüntüsü vermekten kaçınmak için dar, dede tarzı hırkalardan kaçının ve bunların yerine kısa, kalın ve örgülü hırkaları deneyin. Düzgün giyinmek istiyorsanız, takım elbiseler için ağır yünlüleri ve çok iplikli pamuklu bluzları tercih edin. Süslenseniz de süslenmesenizde, her zaman sizi daha kilolu gösterecek şekilde giyinin.

Balıkçı veya bisiklet yaka giyin

Zayıf bir erkekseniz, serin havalarda balıkçı yaka veya bisiklet yaka süveterler giyin. V yaka süveterler boynunuzu ve zayıf kısımlarınızı ortaya çıkaracaktır. Aynı şekilde, düğmesiz yakalı bluzlar size yakışmayacaktır bu yüzden mümkün olduğunca bluzlarınızın düğmeli olmasına dikkat edin. Bluz alırken yakalarına dikkat edin ve göğsünüzün üst kısmını daha geniş göstereceğinden geniş yakalı olanları tercih edin.
mynet
 
Üst Alt