• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Yurtdışında İş Bulmanın 6 Basit Yolu

Okunuyor :
Yurtdışında İş Bulmanın 6 Basit Yolu

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Yurt dışındaki global şirketler Türk yetenekler arıyor.

Dünya Bankası, GE, Dell, Ericsson, The Coca-Cola Company, Media Markt, The Media-Saturn Group, Tesco, Micheal Page, Ranstad, Kelly Services, The Company Brenntag, Goodrick gibi dünya devi şirketler özellikle Web yazılım, perakende, finans, müşteri destek, pazarlama, satış mühendislik gibi alanlarda Türk yeteneklere ulaşmak için Türkiye’de Türkiye'den ve dünyadan iş ve kariyer fırsatları için | Monster.com.tr adresiyle hizmet veren online kariyer sitesi Monster ile yetenek avına çıktı.

CV’sini bırakan herkes artık dünya’nın her yerinden yüz binlerce iş fırsatına kolayca başvurabiliyor. Tek yapmanız gereken çalışmak istediğiniz ülkeyi seçmek ve karşınıza çıkan binlerce iş ilanından size en uygun olanlarına başvurmak. Ayrıca herhangi bir başvuru yapmadan, belirttiğiniz kariyer hedeflerine göre dünyanın herhangi bir noktasından iş teklifi almak da artık an meselesi! Çünkü siteye yüklenen özgeçmişler yalnızca Türkiye’ye değil, 60’dan fazla ülkedeki Monster üyesi firmalara da ulaşıyor. Hazır özgeçmişinizi yükleyerek 5 dakikada tüm dünyadaki iş fırsatlarına başvurabilir, hayalinizdeki işi Monster ile bulabilirsiniz.

İşte yurtdışında iş bulmanın 6 basit yolu

Hayalinizdeki kariyer fırsatı bu ilanlarda olabilir

Türk yeteneklere ulaşmak isteyen güncel yurt dışı iş fırsatları arasında, 2008 yılında net 19 milyar euro ciro yapan MediaMarkt / The Media-Saturn Group, Uluslararası Perakende Yönetimi Eğitim Programı (International Retail Management Study) yer alıyor. Programa katılma hakkını kazanan yetenekli gençler, başarılı bir kariyer için ihtiyaç duyacakları eğitimi alırken bir yandan da Media-Saturn Group’un genel merkezinde iş deneyimi edinme şansını yakalıyor. Dünya devi firmaların Türk yetenek arayan yurt dışı iş ilanlarına başvurarak hayallerinizdeki kariyer fırsatını yakalayabilirsiniz.

İşte o ilanlardan bazıları...

• Washington merkezli World Bank (Dünya Bankası) , dokuz farklı departmanı için Türkiye'den ve dünyadan iş ve kariyer fırsatları için | Monster.com.tr üzerinden 20 kişi arıyor.

• Dünya teknoloji devi General Electric Türkiye'den ve dünyadan iş ve kariyer fırsatları için | Monster.com.tr üzerinden Finans Müdürü, Pazarlama Müdürü ve Bölge Satış Müdürü arıyor.

• Micheal Page çok uluslu bir müşterisi için Finance Integration Manager arıyor.

• Londra merkezli internet hizmetleri sağlayan SmartLive Türkçe bilen müşteri temsilcileri arıyor.

• Ranstad Budapeşte merkezli bir müşterisi için ‘Turkish Bid Support Specialist’ arıyor.

• Online oyun konusunda dünyanın en büyük şirketlerinden biri olan Aeria Games Türk Game Master/Müşteri Hizmetleri arıyor.

• 2009 yılında Avrupa’da çalışabilecek en iyi firmalardan biri seçilen Wothington Cylinders Türkçe bilen Satış Müdürü arıyor.

aşkmen
 

isyan_her_yerde

Tecrübeli
Üye
GE türkiye batmak üzere media saturn media markt e rakip olarak media market piyasadaki kendi tekelini oluşturmak için giriyor. Dünya devleri diye adlandırılan bir çok şirket türkiye pazarında şu anda büyük yarışlar veriyor yur dışı ayakları cazip gelebilir ama iyi değerlendirmek gerekir.
 
Üst Alt