Yumurta donasyonu tedavisi faydalı mı?

Merhabalar! Yumurta donasyonu yapan kişiler var mı arkadaşlar? Bu hakkında neyi düşünüyorsunuz? Belki yurt dışında tedavi görenler var? Lütfen hikayelerinizle sorunlarınızla paylaşın bu konuda!!!
 
Benim durumumda olanların çektiği çileleri çok iyi bildiğim için deneyimlerimi paylaşmak istedim. Detaylara girmeyeceğim ama IVF tedavisi ile bir bebeğimiz oldu sonunda. Bu günleri görene kadar çok sıkıntılar çektik. Allah kimseye bu sıkıntıları vermesin inşallah. Sonunda BioTexCom sayesinde bebeğimize kavuştuk. Size söylemem gereken şu, emin olun çok ileri teknoloji kullanıyorlar ve başta doktorlar olmak üzere herkes çok ilgili ve her aşamada bilgilendiriliyorsunuz. Türkçe tercümanları size yardımcı oluyor. Zaten giderseniz göreceksiniz oldukça popüler bir yer. Şikayetçi olduğum konular da yok değil. Bunu da anlatayım ki hazırlıklı olun. Misafirhaneyi pek beğenmedik. Oldukça tek düze bir yer. Yemek konusu da biraz alışma gerektiriyor. Yine de Avrupaâyı çok gezmiş biri olarak söyleyeyim ki bu sorun gittiğiniz her yabancı ülkede var. Alıştığınız yemekler yok tabi ki. Ama bir bebek hayalinin gerçekleşmesi uğruna katlandığınız sıkıntıların yanında bu sorunların lafı bile olmaz emin olun. Neyse, diyeceğim o ki benim durumumdaysanız bu klinik oldukça güvenilir ve iyi bir çözüm. Hiç olmazsa gidip bir görün derim.
 
Merhaba arkadaşlar!
Size Biotexcom yani Ukraynadaki tüp bebek merkezi hakkında anlatmak isterim. Kievde bulunuyor. Oraya yumurta donasyonu için geldim ve çok beğendim. Tüp bebek başarısız girişimlerim vardı. Hep üç aydan sonra kürtaj oldu. Yine de yapmaya başlıyordum. En sonunda doktor bana: Yeter!, diye dedi. Yumurta donasyonu yapmam gerek , dedi. Yumurta donasyonu önce Kıbrısta yaptım. İki deneme başarısız oldu İlk kez yaşamış olan stresten kürtaj oldu. İkinci de niçin böyle bir olayın çıkabildiğini asla bilmem. Sonra da Ukraynadaki Biotexcom adlı klinikte tedavi görmeye karar verdim çünkü fiyatlara göre çok pahalı değildir. Geldim. Havalimanında beni karşılattılar. Başka bir gün doktora gittim. Onunla konuşatum. Sağlanan hizmetler hakkındaki sözleşmeyi imzaladım. Tercüman bana herşey anlattı. Transferimi bekliyorum şimdi.
 
- - - Güncellendi - - -

Çeşitli forumlarda tüp bebek ilgili konuları okuduktan sonra Biotexcom adlı kliniği hakkında çok yorumu buldum. Bu kliniğin sitesine girdim. Çok video gördüm. Mesela donör veritabanı hakkında videolardır. Bence Biotexcomâda geniş bir donör veritabanı var. Bunun dışında Fransadan arkadaşım orada yumurta donasyonu tedavini yapar. Transferi bekler şimdi. O, iki girişim için yani Çift Paketi seçti. Onun hizmetler hakkında bir sözleşmeyi imzaladıktan sonra da bu klinikte hep donör veritabanına girdiği bir izni aldığını bana anlatıyordu. Kızların hem de genç hem de güzel olduklarını söyledi. Kıbrısâta böyle bir şey yoktu. Bir donörü seçiyosum başkasını da veriyorlar.
 
Merhaba!
Yumurta donasyonu yapanlar var mı aranızda, kızlar? Eğer olursa şöyle bir şey hakkında anlatmak istiyorum size. Geçenlerde güzel Miremi doğurdum! Biotexcom doktorlara çok şükür! Bu kocaman bir mutluluk çünkü birkaç yıl boyunca umutsuzca bekledim. Polikistik over yüzünden doğal yoluyla doğramam maalesef...Biotex bana çok yardım etti. Önce çok şüphe içindeydim. En acısı ise akrabalarımıın bize o çocuk sizin değil olucak diye söylemeleriydi. Biz de çok istiyorduk. Bundan sonra Biotexcom kliniğine başvurduk. Hayatımda bu en önemli karardı. Orada Türkçe bilen insanlar vardı. Doktorla konuştum , donörü seçtim...ilk denemeden ger şey yolundaydı. İlk deneme başarı oldu! İnanmadım önce ama sonra en mutluydum! Ukrayna'yı çok severim çünkü orada kızımı doğurdım.
 
Merhaba kızlar!
Geçenlerde Miremi doğurdum! biotex kliniğindeki doktorlara çok şükür! Bu kocaman bir mutluluk çünkü birkaç yıl boyunca umutsuzca bekledim. Polikistik over yüzünden doğal yoluyla doğramam maalesef...Biotex bana çok yardım etti. Önce çok şüphe içindeydim. En acısı ise akrabalarımıın bize o çocuk sizin değil olucak diye söylemeleriydi. Biz de çok istiyorduk. Bundan sonra Biotexcom kliniğine başvurduk. Hayatımda bu en önemli karardı. Orada Türkçe bilen insanlar vardı. Doktorla konuştum , donörü seçtim...ilk denemeden ger şey yolundaydı. İlk deneme başarı oldu! İnanmadım önce ama sonra en mutluydum!!!
 
Mеrhаbа!
Sizе bir olау hаkkındа аnlаtmаk istiуorum аmа bеnim dеğil аrkаdаlımın olауıdır. Аrkаdаşım gеbе kаlmаmаsı problеmindе uzun zаmаn boуuncа уаşıуordu. Еşiуlе аilеdе kаvgаlаr hаttа ortауа çıkmауа bаşlаdı. Nе dе olsа doktorа gidip onа niçin gеbе kаlаmаdığını diуе sordu. Ondа kаnsеr vаrdı. Onun tаrаfındаn уаpıldığı rаdуotеrаpi bütün tüp bеbеk vе уumurtа donаsуonu dеnеmеlеri gеbе kаlmаsındа еtkisiz oldu. Bu nеdеnlе tаşıуıcı аnnеnin уаrdımınа bаşvurdulаr çünkü еbеk çok istiуordulаr. Zаvаllı kаdın hеr şеуе hаzırdı zаtеn. Ukrауnа'dа BioTеxCom аdlı bir kliniğе аrаdı. Orаdа hеm уumurtа donаsуonu hеm dе tаşıуıcıllık progrаmlаrı vаr. Kiеv'е еşiуlе birliktе gеldilеr. Vаtаnа аrtık küçük еrkеklе döndülеr. Şimdi mutlu аilе gibi görünüуorlаr. Çocuğа bаkıуorlаr şimdi)
 

Benzer konular ↴

Benzer konular ↴

Üst Alt