YouTube videoları nasıl GIF yapılır?

YouTube'da GIF Nasıl Yapılır?

YouTube videoları nasıl GIF yapılır?

Video'dan Gif Yapma

Dünyanın en büyük video deposu YouTube'da gif oluşturabilme özelliği, yavaş yavaş aktif olmaya başladı. Ancak özellik henüz her video için aktif değil.YouTube'da Gif oluşturmak için öncelikle bu özelliğin kullanılabilir olduğu bir video buluyoruz.Daha sonra seçtiğimiz videonun altındaki paylaş butonuna tıklayıp, açılan bölümdeki embed kodu ve e-posta seçeneğinin yanındaki "GIF" sekmesini açıyoruz.

2-1418821417.jpg

Son olarak açtığımız bölümden başlangıç ve bitiş sürelerini ayarlayıp, "GIF Oluştur" butonuna tıklıyoruz.Bu özelliğin olduğu video arıyorsanız, gif oluşturma özelliğinin aktif oluğu PBS Idea adlı kanaldaki videolara bakabilirsiniz.

Alternatif Gif Yapma Yöntemi

Ayrıca alternatif olarak, YouTube videolarını gif yapma seçeneği arıyorsanız, açtığınız videonun bağlantısını "www.youtube.com/watch?v=eqz53d-fYL8" yerine "www.gifyoutube.com/watch?v=eqz53d-fYL8" yaparak, seçtiğiniz herhangi bir videoyu gif yapacağınız sayfaya ulaşabilirsiniz.
 
Videoyu indirmek için Youtube mp4 dönüştürücü kullanılabilir. Youtube mp4 dönüştürücü ile sadece Youtube'dan değil; internette beğendiğiniz her türlü videoyu kolayca indirebilirsiniz. Videoyu indirmek için tek yapmanız gereken beğendiğiniz videonun linkini alarak sitede ilgili yere kopyalamak.
 

Benzer konular ↴

Benzer konular ↴

Üst Alt