• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Yorum yaparsanız sewinirim önemli (en azından benim için)

berkovich

Acemi
Üye
ben 14 yaşındayım benden 2 yaş büyük bi kızla çıkıyorum ama kızla daha görüşemedik bu nası iş derseniz anlarım:Winlk_Tongue: bu kız isatnbul daydı astım krizi geçirdi kendisi maalesef:icon_cry: ama benim asıl sorum ben bu kıza nasıl davranayım bana da bu kızı bi arkadaşım ayarladı beni yediklerini sanmıyorum

Ma-i Nisan

Tecrübeli
Üye
ben 14 yaşındayım benden 2 yaş büyük bi kızla çıkıyorum ama kızla daha görüşemedik bu nası iş derseniz anlarım:Winlk_Tongue: bu kız isatnbul daydı astım krizi geçirdi kendisi maalesef:icon_cry: ama benim asıl sorum ben bu kıza nasıl davranayım bana da bu kızı bi arkadaşım ayarladı beni yediklerini sanmıyorum
!!! Bir arkadasin ayarlatmis demek.....
Simdi boyle biri birbiri cozumleme yanlis olmiycak sanirim.
Soyleki;
Kizimiz " ayarlatilmis"
demekki ayarsizmis......

Bak bilader!!
Ayarlanan kiz ya da erkekten hayir yoktur.
Sen kendini buna ayarla.

Server Bedii

Amatör
Üye
Uzun zamandır böyle gülmemiştim sağol...

giyotin

Acemi
Üye
ilginç bir tanışma hikayen var azizim umarım bir dahakine kendin ayarlarsın

Üst Alt