yön, yönet ,yönlen...:))

Sayın yönetim;
Baktım da yaklaşık altı yıldır buralarda bulunmaktayım ( süpermeydan da yaşlanmışım yahu) ne doğum günleri ne kavgalar ne tartışmalar gördüm,gördük..

Son dönemlerde arasıra kaybolsam da (sakın tilki kürkçü örneği verilmesin zira benim bildiğim ve yazdığım tek yer burasıdır) süpermeydanı çok sevdiğim ve hem kişisel gelişim anlamında hemde yeni dostluklar adına herzaman onayladığım herkes tarafından malum..

( pek bi ciddi oldu.. nasıl bağlayacağım yahu)

Ne yazacaktım bak onu da unuttum ..neyse efendim gevezeliğim yine üzerim de mazur görün hem beynim hem klavyem paslanmış anca açılıyor...

yahu yönetim bu kadar zamandır buralardayım da ne den benim nickin altında hala aktif üye yazıyor neden neden

onursal var,kıdemli var itirazım yok allah herkese versin de bende niye bişe yok haaaa neden yok..:))

mesela hem güzel hem zeki üye olabilir,
sabit üye gitsede gelir olabilir,
anarşisttin teki renginden belli olabilir
en en en kıdemlisinden üye olabilir,
molotofuyla gezen kadın olabilir,

ne bileyim işte sözün kısası aktif üyeliğimin değiştirilmesi yerine yukarıda yazdığım seçeneklerden birisinin değerlendirilmesi önemle rica olunur...:))

zaten siyasi ankete de beni yazmamışsının hıncım var ,dikkate alın bu yazıyı yönetim yoksa ayaklanma çıkar ona göre..:))))))

saygı sevgi vede tüm içten dileklerimle...( bu da ne olur ne olmaz tedbiri elden bırakma yazısı ..)..........:)))

son bir ricam bu başlığı yazdım ama bende anlamadım ne demek istediğimi bir zahmet ne anladığınızı yazarsanız mutlu olurum...:))

tunakan

Uzaklaştırıldı
valla kendinizi ihbar etmişsiniz sevgili güney. Van 4.Ağır Ceza Mahkemesi, molotof kokteylini silah kaps***** aldı. sizde silahla gezdiğinizi itiraf ediyorsunuz. aman dikkat.

Duayen .....
Forum Cadısı (şaka olduğunu biliyorsun di mi di mi )
Bilirkişi
Forum kahramanı
Forum hayaleti
Kurtarıcı
Beyaz klavyeli kraliçe
Forum bilgesi

tunakan

Uzaklaştırıldı
sevgili güney'in affına sığınarak; organik bela, çengelli iğne, marjinal angel, kutsal problem olabilirmi üstad.

Süper Martı
Süper üye
Çokbilmiş
Bilmişhatun
Kızılmartı
Uzman üye
Özel Üye
Forum Martısı
Forumun bir parçası
Demirbaş
Müdavim
Dijitalbilge
dijitalmartı
athena:zeka tanrıçası(yunan mitolojisinde)
Martı güzeli
antidepresan..:)
rengarenk

Üst Alt