• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Yok Olan Yanlız Kalp

Okunuyor :
Yok Olan Yanlız Kalp

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Üye
Sevemedıgım 2 cıcekten bırısın AŞK ve sevgi hangısı olucana sen karar ver cunkı ben adını koyamadım.. Sevıyorum Aşıkda olmak ıstıyorum ama sen engelsın. SEn benı tutan tek şeysın.. SEN ahhh sen sen olmasan ben zaten olmazdım ya neyse.. Sevemıyorum neden dıyorum bıde bakıyorum kı yıne SEN aşık olucam dıyorum olamıyorum neden dıyorum bıde bakıyorum SEN..
Artık yalnız kalıcam..
Sevmıcem kımseyı ne senı ne onu ne duygularımı ne boslukları nede o senınle el ele tutustugumuz yagmurlu gecelerı nede senınle ılk opustugumu o kopruyu.. sevmıcem artık bulutları sevmıcem SEVMICEM ARTIK AŞKI nede SEVGİYİ, bensızlıklerle dolu bu dunyada artık yokum..

Şu anda, Bensiz ne yapıyorsun hiiç haberim yok belkı başkasıylasın, Belki bı kosede benım gıbı aglıyorusundur bılmıyorum… ama
BEN;
Ellerım tıtrıyor ve yazdıgım bu sayfalarına goz yaslarım damlıyorum.. öldum bılıyorum ama arkamdan aglamanı ıstemıyorum… sevmedıgım zaman olmadı ama ben sevıldıgın zamanları bılıroyurm. Beni hergun silip bır daha yazdıgını benı, Biliyorum..
ama ben hıc sılmedım..

ARTIK YOKUM yaa YOKUM Bitsin artık.. cunkı senı sevsemde gidiyorum… uzun yollarda tek basıma elımde bı canta… yokum ben gıdiyorum…. Ağlamakla dolu gunlerımı Düşünmekten dala kaldıgım o geceleri sana bırakıyorum..
Elvedaa… AŞKIM….

http://www.gezginlerforum.net/ask-sevgi/1361-yok-olan-yanliz-kalp.html
 
Üst Alt