• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Yılbaşı gecesi için eğlenceli oyunlar

  • Konbuyu başlatan simqe
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 3K

Okunuyor :
Yılbaşı gecesi için eğlenceli oyunlar

simqe

Kıdemli
Üye
Yılbaşı gecesini evde kutlamayı planlayanlar Scrabble Original, UNO ve Magic 8 Ball ile çok eğlenecekler!

Yeni yıla sayılı günler kala, yılbaşı gecesini sevdikleriyle evde kutlamayı planlayanlar için Scrabble Original, UNO ve Magic 8 Ball eğlenceli oyun alternatifleri sunuyor.

Scrabble Original
Dünyanın bir numaralı kelime oyunu Scrabble Original ile hafızasına güvenenler kelime yarıştırarak puan toplayacaklar. Yılbaşı gecesinde zihinleri zorlayacak oyun, minimum 2 maksimum 4 oyuncu ile oynanabiliyor. Oyunun Scrabble Original, Scrabble Deluxe, Scrabble Scramble, Scrabble Cep Tipi, Scrabble Seyahat ve çocuklar için Scrabble Junior ve Scrabble Junior Disney olmak üzere birçok farklı çeşidi bulunuyor.

Uno
Sevdikleriyle doyasıya eğlenmek isteyenler için eğlenceli bir alternatif sunan Uno’da, renkleri ve sayıları eşleştirerek en kısa sürede elindeki kartları bitiren oyuncu kazanıyor. Amaç, rakiplerin ceza almasını sağlayarak, oyunu ters yöne doğru çevirip, bir el bekleterek avantaj sağlamak ve o esnada taktikler geliştirip elindeki kartları bitirmek. Elinde bir tek kartı kalanlar "Uno" diye bağırmayı unutursa tekrar kart çekmek zorunda kalıyor. Evde veya istenilen her yerde oynanan oyun, eğlence ve heyecanı bir arada sunuyor. Oyunun Uno kartlara ek olarak, özel skorbordlu kutusu ve kalemi ile Uno Deluxe, daha ciddi oyuncuların beğenisine sunulmuştur.

Magic 8 Ball
Yılbaşı gecesi için bir başka oyun alternatifi de Magic 8 Ball. Yeni yıldaki beklentiler ile ilgili sorulan soruların yanıtı, iyice çalkalayarak çevrilen Magic 8 Ball’un minik penceresinde görünüyor. 20 farklı cevap alternatifi ile karar verme anlarını eğlenceli bir şekilde kolaylaştıran Magic 8 Ball, herkesin en yakın arkadaşı olacak. Tek yapmanız gereken sorunuzu sormak, Magic 8 Ball’u sallamak ve ters çevirip verdiği cevaba bakmak.
pudra.com
 
Üst Alt