• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Yetenek Sizsiniz Türkiye

• Konbuyu başlatan Gül@y
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 9
  • Görüntüleme 3K

Okunuyor :
Yetenek Sizsiniz Türkiye

Gül@y

Kıdemli
Üye
Acun Ilıcalı ile birlikte Ali Taran ve Hülya Avşarın jüri olarak yer aldığı yetenek yarışması 'Yetenek Sizsiniz Türkiye!', yurdun her bir köşesinden kendine güvenen insanları ekranlara taşıyor ve fenomenler yaratıyor.

Gül@y

Kıdemli
Üye
Bilal - Rap Darbuka Show - Yetenek Sizsiniz Türkiye
İşte yeteneklerden biri Bilal-Rap Darbuka show

Gül@y

Kıdemli
Üye
Yetenek Sizsiniz - Serkan Kılıç Beatbox

Bu çocuk harika beatbox yapıyor izlemeye değer:

Gül@y

Kıdemli
Üye
Yetenek Sizsiniz Türkiye 4. bölüm
Yetenek Sizsiniz Türkiye 4. Bölüm Piyanist Yunus Emre Çelik

simqe

Kıdemli
Üye
Ben yarışmanın adına takıldım :))

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmanın ismi ama sanki Yeteneksizsiniz Türkiye gibi algılanıyor,ve rahatsız oluyorum açıkçası..Sunucularından da hoşlanmamam nedeniyle izlemiyorum...

Gül@y

Kıdemli
Üye
Küçük Kaan Türkiye`yi büyüledi

Show TV`de ekrana gelen Yetenek Sizsiniz programında yarışan Kaan Baybağ, gösterisiyle milyonları kendine hayran bıraktı.

bygencer

Acemi
Üye
arkadaslar sizden bir isteğim olucaktı yetenek sizsiniz türkiye yarı final turunda Burç bahar ın dans gösterisinde gong sesi den sonra çalan ilk müziğin adını öğrenmek istiyorum nasıl bulabilirim acaba bana adını veya kendisini gönderebilrmisiniz .?* şimdiden çok teşekkür eediyorum

consume

Kıdemli
Üye
Ben yarışmanın adına takıldım :))

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmanın ismi ama sanki Yeteneksizsiniz Türkiye gibi algılanıyor,ve rahatsız oluyorum açıkçası..Sunucularından da hoşlanmamam nedeniyle izlemiyorum...
Bu da şu gibi algıda seçicilik
Şunu nasıl okursunuz
thegodisnowhere

Bizim Türkler The god is nowhere

olarak okurken

Yurtdışındakiler

The god is now here

olarak okurlar bu da farkımız , algımız maalesef ...

Üst Alt