• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Yeniden Puantiye Modası!

  • Konbuyu başlatan Venhar
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 1K

Okunuyor :
Yeniden Puantiye Modası!

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Üye
Modanın değişmez akımları vardır; siyah renk, leopar desen, fiyonk gibi… Puantiye desenleri de kendini yenileyerek modaya yön veren detaylardan biridir…

2010 ilkbahar-yaz modası için hazırlanmaya başladığımız bugünlerde yeni sezon trendlerine yakından bakmaya devam ediyoruz. Nostaljik görünüm sergileyen puantiyeli kıyafetler şık ve ilgi çekici tarzlar yaratmak için uygundur.

Puantiye desenli kıyafet ve aksesuar kullanmak keyifli olduğu kadar risklidir. Puantiye; yuvarlak hatlı bir desen olduğu için sizi olduğunuzdan daha geniş gösterebilir. Beliniz ya da basenleriniz istediğiniz incelikte değilse; etek, şort ya da pantolonunuzda puantiye kullanmaktan kaçınmalısınız.

Puantiyenin daha büyük ve geniş gösterebilme özelliğini avantaja çevirmek de sizin elinizde! Göğüsleriniz istediğiniz ölçüde değilse; yaka ve göğüs bölümü büyük puantiye desenli üstler tercih edebilirsiniz.

Tüm desenlerde olduğu gibi puantiye deseninde de aynı kombinde ikiden fazla puantiyeli parçaya yer vermemeniz gerekir. Ayakkabı, etek, çanta ve aksesuarın tamamında puantiye kullanırsanız göz yorucu bir görüntü ortaya çıkacaktır.

“Henüz ayakkabı ve kıyafetlerimde puantiye kullanmak için hazır değilim ancak 2010 yaz modasında trendi görünmek istiyorum” diyorsanız; fular, çanta, küpe ve kolyeniz puantiyeli tercih yaparak şık ve trendi görünebilirsiniz.
MSN Kadın - Moda
 
Üst Alt