• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Yeni yılınız Kutlu olsun

Okunuyor :
Yeni yılınız Kutlu olsun

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle herkesin yeni yılı kutlu olsun. Her şey gönlünüzce olsun..:freakedout:

Bu arada:))
Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2011 no’lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle.. MUTLU YILLAR...

Hep birlikte Nice Yıllara...

SEN VE AŞK

Amatör
Üye
Her yeni yıl başka bir güzel.2011 yılının sizlere hayatınız boyunca unutamayacanız güzellikler yaşatmasını diliyorum.yeni yılınız kutlu olsun.
HEP BİRLİKTE NİCE YILLARA

RABİA

Bağımlı
Üye
''Sanayi devrimi bitmediyse, kara kıtanın çocukları evlerine dönmediyse, Gazze'de sürtüp duran serseri duvar defolup kendi cehennemine dönmediyse, bu yılın 'yeni' olduğu yaygarasını koparan kim ?''

Tarık Tufan

B

bursali68

Ziyaretci
Merhaba,

Yeni yılın olumsuzluklarla geçen yılların sona erdiği bir yıl ve bunun da miladı olmasını diliyor,tüm insanlığa barış-mutluluk-sevgi getirmesini temenni ediyorum...

Sağlıcakla kalınız...

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Bitmek üzere olan bu yılda bütün üzüntüleriniz sorunlarınızla birlikte bitmesi dileğiyle. Yeni Yıl; Türkiye için umutlu, bereketli, 2011’de yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir yıl olmasını dileriz…

Nice Yıllara Supermeydan ailesi..

2012 yılı öyle bir yıl olsun ki, 2011 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin...
İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle…
Yepyeni bir yıla tüm güzelliklerle merhaba diyebilmenizi diliyorum Yeni yıl hepimiz için hayırlı olsun...

Hep birlikte Nice Yıllara...

B

bursali68

Ziyaretci
Merhaba,

Yeni yılın , Supermeydan Ailesi başta olmak üzere , sevdikleriyle birlikte tüm forumdaşlarımın , tüm ülkenin , tüm dünyanın dertlerinin ve acılarının azalacağı , kardeşlik - mutluluk - huzur ve başarılarının artacağı bir yıl olmasını diliyorum...NİCE güzel yıllara...

Sağlıcakla kalınız...

tntcool

Kıdemli
Üye
Tüm Süpermeydancıların sevdikleriyle beraber geçireceği mutlu bir yıl olması dileği ile yeni yılını kutlarım...

Üst Alt