• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Yeni bir kadınla nasıl tanışılır

• Konbuyu başlatan tolkienFan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 2
  • Görüntüleme 6K

Okunuyor :

T

tolkienFan

Ziyaretci
Selamlar,
Hanım arkadaşım çoktur, okul yıllarından iş yaşantısından, çok rahat bi 100 kız tanıyorumdur, lakin konu şu ki hiçbirisinde aradığımı bulamadım. hoşlandığım oldu yakınlaştığım oldu, çıktığım oldu, ayrıldığım oldu, ama olmadı işte, kimisi ateist çıktı, kimisi abartı dindar, kimisiyle bilmemneyimiz uyuşmadı, şimdi biraz eğitimli falan da olmasını isterim falan derken böyle böyle derken tüm kızlar sadece dostum olarak kaldı.

Sosyal fobilerim yoktur açıkçası, bir kızla çok rahat dışarı çıkar, gezer tozarım, konuşur saatlerce sohbet edebilir hatta arkadaşlık da sürdürebilirim. Bunlar benim avantajlarım.

Lakin özellikle mezuniyet sonrasında yeni birileriyle tanışmakta zorlanır oldum. Rahatsız edecekmişim gibi geliyor. Gidip de birisine rastgele "tanışalım mı" demek de kıroca geliyor :)

Kadınların tepkilerini de anlıyorum, mesela facebook'da birisine mesaj attığımda %90 dönmüyor, normal buluyorum. ben de olsam sokaktaki kırolardan birisi sanırım, cevap vermem.

Ne yapsam diye düşündüm, acaba dans ya da tiyatro klüplerine mi girsem? Bakın bu iyi fikir gibi geldi. Zaten bilgisayar başında kafayı yicez, bu mühendislik öldürecek bizi. :)

oykum

Amatör
Üye
bence hiç uğraşma nerde nasıl bulunur, nasıl konuşulur diye aramana gerek yok.
zaten o bi yerlerde seni bekliyordur. bi de bakmışsın kendiliğinden seni sallayacak bi ilişkinin içindesin.
(TECRÜBEYLE SABİTTİR:) )

mopsy

Emektar
Üye
merhaba!

Yeni bir kadini
Yeni bir erkek olmadigin surece
Asla bulamazsin.

Yoksa bu baglamda,
Yeni bir erkek yoksa
Yeni bir kadinda yoktur.