Yeni bir $ey daha ogrendim.

Yeni Bir $ey daha ogrendim.

Lokanta vb. Gibi yerlerde Yemek yiyerken. Cama kar$i olan sandalyede oturmanin iyi bir yer olmadigini ogrendim...

Bak arkadaşım ben iki şeyden nefret ederim;

1. Cama karşı oturup yemek yerken birilerinin tüm ayrıntılarıyla beni izlemesinden:)
2. Lokantanın önünden geçtiğimde lokantacının ''abi buyur'' deyip bana yemek ısmarlaması ve akabinde param olmadığı için bana bulaşık yıkatmasından:)

Şakamı maruz görün, bir anda aklıma geldi:))

Bak arkadaşım ben iki şeyden nefret ederim;

1. Cama karşı oturup yemek yerken birilerinin tüm ayrıntılarıyla beni izlemesinden:)
2. Lokantanın önünden geçtiğimde lokantacının ''abi buyur'' deyip bana yemek ısmarlaması ve akabinde param olmadığı için bana bulaşık yıkatmasından:)

Şakamı maruz görün, bir anda aklıma geldi:))

Insan olsun hayvan olsun. Melek olsun semek olsun fark etmez. Ben tikinirken birilerinin i$tahvari bana bakmasi

Bogazima dugum atar, tadi silinir yediklerimin...

Neyse.....

En kisa ve ucuz yol bildigin yol oldugunu bir kez daha ogrendim....

Atolye de, onca yillanmi$ makinelerin arasinda minik arabasinin icinde uyuyan minik
bir yavrunun hayat $artlarinin ne demek oldugunu .......
O yavrucaga yapabilecegim bir$eylerin oldugu ve yapmam gerektigini, bunun icin cok cali$mamgerektigini
ogrendim....

Son düzenleme:
Sorunlardan kacmakla sorunlarin cozulmedigini, sorunlarin uzerine uzerine gitmekle sorularin cozuldugunu bir kez daha gordum.

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Rabbimden asla umut kesilmeyeceğini
vee
yarına hep umutla bakmamız gerektiğini öğrendim ...

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
En büyük hırsızlık
başkalarının umutlarını çalmakmış...

venhar .

Üst Alt