'Yemin etmeyen vekile business class yasak'

• Konbuyu başlatanbursali68
  • Başlangıç tarihi
Anaların değeri bu değil sn consume...
Ve CHP nin etekleri tutuştu,
Ha bugün ha yarın tıptış tıpış Meclise.
Halkın iradesini "ergenekon sanıklarına" ipotekleyenlerin yaptığı herşey bu ülke halkına bir tehdittir.Ateşle oynuyor ama farkında değil.Neylersin.BAsiret nire CHP nire!
Hala ergenekon ve chp diyor . :))))))) . A be evladım masal onlar a be çocum .
Tek rakibim THY :p

MAsal ya masal.NAsıl olsa sizin yakınlarınız ordudan irticacı diyerek atılmamış,fişlenmemiş,asit kuyularına atılmamış,toplu mezarlara doldurulmamış,faili mechullere kurban gitmemiş,camileri bombalama,insanları toplu kateletme planları yapılmamış,
Hepsi masal ya,Hepsi hayal,
Bir tek siz gerçeksiniz,
İyi uykular...

MAsal ya masal.NAsıl olsa sizin yakınlarınız ordudan irticacı diyerek atılmamış,fişlenmemiş,asit kuyularına atılmamış,toplu mezarlara doldurulmamış,faili mechullere kurban gitmemiş,camileri bombalama,insanları toplu kateletme planları yapılmamış,
Hepsi masal ya,Hepsi hayal,
Bir tek siz gerçeksiniz,
İyi uykular...

Olmayan şeylere elbette inanmam.Ama siz uyurken masal dinlemeye alışmışsanız onu bilemem.Sanki planı yanınızda yaptılar gözünüzle gördünüz.
Çok pis uyanacaksınız uyandığınızda elinizdeki kaybettiklerinizi görmek acı olacak.

R

redyellow

Ziyaretci
Yemin etmeyen milletvekilinin vekilliği düşürülmelidir. Belirli bir süre konmalı yasaya şu kadar gün içinde yemin etmeyenin vekilliği düşer denmelidir.

Olmayan şeylere elbette inanmam.Ama siz uyurken masal dinlemeye alışmışsanız onu bilemem.Sanki planı yanınızda yaptılar gözünüzle gördünüz.
Çok pis uyanacaksınız uyandığınızda elinizdeki kaybettiklerinizi görmek acı olacak.
Hala inanmam diyor ya. Sen gözlerinle gördüğüne inanmazsan bana mı inanacaksın? Ülke elden gidecekmiş. Ekonomi Dünya rekoru kırdı. Siz ne diyorsunuz hala..

Sen böyle yazdıkça samimiyet inancınız benim için düşüyor. Kaç defa yazdım.. Dikkate almadınız.. Resmen pkkı destekliyorsunuz.

Chpli değilim dedim
ANLAMADINIZ
kılıçdaroğlunu savunmuyorum dedim
ANLAMADINIZ
artık sizin gibi dalgaya alayım dedim
ANLAMADINIZ
Pkktı destekleyen siz değilsiniz ama sizin oy verdiğiniz kişidir videoları seyredin dedim bir dolu video var söz var bir sürü konu açtım
ANLAMADINIZ GİRİP BAKMADINIZ BİLE
daha ne diyebilirim size ?

Kaptan doldu uçak kemerlerinizi bağlayınız :)

Üç sene önce "yargıyı silah gibi kullanmalı,cihad ilan etmeliyiyz" panelleri düzenlenirken yargının söyledikleri gerçekti de,aynı yargı hainlerin planlarını deşifre edince "masal"cı oldu....Güler misin,ağlar mısın!

Olmayan şey nedir?
Zihniyetinize iyetine uymayan şey mi?İdeolojinize aykırı hakikatler mi?
Oradan bakınca siz de bir hayal oluyorsunuz,belki de masal kahramanı!!!!

Üst Alt