• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Yemekteyiz sofra adabına aykırı

Okunuyor :
Yemekteyiz sofra adabına aykırı

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Anadolu'daki lezzetleri ekranlar aracılığıyla izleyicilere tanıtan Mehmet Yaşin, 'Yemekteyiz' programındaki yarışmacıların tavırlarının sofra adabımıza uygun olmadığını söyledi.
Yemekteyiz programı hakkında ne duşunuyorsunuz?

E

Eftelya

Ziyaretci
Yemekteyiz...
Yemekte değiliz biraz kavga edeceğiz bol eleştırecegız..
Aslında savaşta mıyız olsa programın adı daha doğru olurdu kanımca:)

~Mine~

Tecrübeli
Üye
Komik olduğu kadar seviyesiz bir program. Sırf gösteriş için puan almak için ekranda görünüp kendini reklam etmek için cins cins yemekler yapmaya çalışan bir sürü insanın birbirini yediği program. Yemeklere zaten yemek demek için 1000 tane şahit lazım. Yok atıyorum neymiş Belçika usulü kremalı midye böreği, hee tabi ananın evinde de ondan yiyordun:):) Ben gülüyorum izlerken :freakedout::freakedout:

forumdayim

Tecrübeli
Üye
berbat bir program, ancak bazi meraklilari olunca izlemek durumunda kaliniyor... kadin programlarindan farki yok...:Winlk_Tongue:

simqe

Kıdemli
Üye
Sofra adabına tamamen aykırı bir program,evet tam bir kadın programı..(ne demekse)
ama ''ananın evindede ondan yiyordun''gibi bir cümlede yakışık almamış,
yiyorlarki yapıyorlar..yemedikleri bir şeyi yaptıklarını sanmıyorum..
gerçi yapılanlar reyting uğruna,kavgalar,dedikodular..
biliyorlarki bunlar yapılmasa izlenmeyecek program..

forumdayim

Tecrübeli
Üye
Sofra adabına tamamen aykırı bir program,[RENK]evet tam bir kadın programı..(ne demekse)[/RENK]
ama ''ananın evindede ondan yiyordun''gibi bir cümlede yakışık almamış,
yiyorlarki yapıyorlar..yemedikleri bir şeyi yaptıklarını sanmıyorum..
[RENK]gerçi yapılanlar reyting uğruna,kavgalar,dedikodular..
biliyorlarki bunlar yapılmasa izlenmeyecek program[/RENK]..
genelde tv de cikan hir gürlü kadin programlarina benziyor , sizde tesbit etmissiniz mesajinizin sonunda...

D€NiZ

Kıdemli
Üye
İnsanlar birbirine Rakip oldukları için puan kırmak adına artık olmadık eleştiriler yaparak,nasıl alt etsem düşüncesi ile saygı çerçevesinden çıkıp seviyesizliğe giriyorlar...Normal de düşünebiliyor musunuz ...Sizi biri yemeğe davet ettiğinde bu tip eleştiriler yapabiliyormusunuz? Hayır çünkü kişi orda bizim için hazırlanmış ,yaptıkları lezzetlide olmasa bir kusur da olmasa görmeyiz verilen bir emek var ortada...Ellerinize sağlık der geçeriz...Bunu gittiğimiz lokantada parasını vererek yediğimiz yemekler için bir ölçüde yaparız o da saygı çerçevesinde...Garsona bile servisinden dolayı eleştiri yaparken ona göre davranırız..Kimseyi küçük görerek, hakaret edici şekilde eleştiri yapmaya ,seviyesizce davranmaya gerek yok..ama bu yarışmada bunu görüyoruz..

kirmizigül

Kıdemli
Üye
İnsanlar birbirine Rakip oldukları için puan kırmak adına artık olmadık eleştiriler yaparak,nasıl alt etsem düşüncesi ile saygı çerçevesinden çıkıp seviyesizliğe giriyorlar...Normal de düşünebiliyor musunuz ...Sizi biri yemeğe davet ettiğinde bu tip eleştiriler yapabiliyormusunuz? Hayır çünkü kişi orda bizim için hazırlanmış ,yaptıkları lezzetlide olmasa bir kusur da olmasa görmeyiz verilen bir emek var ortada...Ellerinize sağlık der geçeriz...Bunu gittiğimiz lokantada parasını vererek yediğimiz yemekler için bir ölçüde yaparız o da saygı çerçevesinde...Garsona bile servisinden dolayı eleştiri yaparken ona göre davranırız..Kimseyi küçük görerek, hakaret edici şekilde eleştiri yapmaya ,seviyesizce davranmaya gerek yok..ama bu yarışmada bunu görüyoruz..
bencede hic bir anlam dasimiyor herkesin tamak zefki baskadir yani seviyeli bir
program deyil yazik harcanacah zamana bunun yerine baska bir eyitici bir seyler.
koyamazlarmi.

D€NiZ

Kıdemli
Üye
eğitici şeyler cazip gelmiyor ...böyle şeyler bilirsin halkı çeker tv lerde reyting derdinde olduğu için sonuç bu oluyor...

Üst Alt