• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Yavuz Bingöl

Okunuyor :
Yavuz Bingöl

kirmizielma05

Tecrübeli
Üye
:alkis:YAVUZ Bingöl, Ankara Devlet Tiyatrosu’nun 11-12 Haziran’da Broadway’de sahneye koyacağı “Keşanlı Ali” müzikalinde, Keşanlı Ali’yi canlandıracak.

Şu sıralar zamanının çoğunu müzikale hazırlanmakla geçiren Bingöl, şunları söyledi: “Ankara Devlet Tiyatrosu’ndan İskender Altun’un yönetmenliğinde ‘Keşanlı Ali’ müzikali Broadway’de iki gün üst üste sahnelenecek. Keşanlı Ali’yi oynamam için bana bu teklif İskender Bey’den geldi. Beni çok heyecanlandıran bir tiyatro projesi oldu. Hem oyun itibariyle hem de Broadway’de sahnelenecek olmasından dolayı gerçekten müthiş bir heyecan yaşıyorum. Üçüncü filmimde Cannes’da kırmızı halıda yürümek, ikinci tiyatro oyunumda ise Broadwoy’de olmak sanırım biraz şans. Oyun, 11-12 Haziran’da Broadway’de sahnelenecek. Belki üçüncü bir gösterimin Türkler’in yoğun yaşadığı başka bir bölgede sahnelenme durumu var. Onun öncesinde Amerika’ya gideceğim. Provalar ve hazırlık için, yaklaşık bir ay orada kalacağım. Oyunun bütün dansçıları Amerikalı olacak. Şu an İskender Ağabey ile sürekli çalışıyorum. Kendisi buradaki provalarda beni görmek istiyor. Çünkü olmuyorsa, yanlış bir şey varsa, ‘Yok Yavuz, bu iş seninle olmuyor’ da diyecek bana. Oynamak için ben seçildim, ama provalardan başarıyla çıkmam gerek. Bu yüzden de dersime çok iyi çalışıyorum.”
Hürriyet Gazetesi
Güncel

Üst Alt