• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

yaşayan ölüyüm

• Konbuyu başlatan Hakan CEYHAN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 1K

Okunuyor :
yaşayan ölüyüm

H

Hakan CEYHAN

Ziyaretci
Rahmetli abim Gökhan CEYHAN ben askerdeyken nüfus dairesinden 2002 yılında kendi resmini verip benim Hakan CEYHANın kimliğimi çıkartmış..bravo devletimize ve o nüfus müdürüne ki ben askerdeyken nasıl benim kimliğimi resmi olarak veriyor..ve rahmetli abim nikah kıyıp isveçe kaçıyor..burda suçlu ben değilim o kimliği veren nüfus memurunda müdüründe..neyse ben durumu farkettikten sonra dava açtım 7-8senede şükür bekar kimliğime kavuştum bütün dertlerim bitti derken eşimle ewlilik hayalleri kurarken abimin Gökhan CEYHANın ölüm haberi geldi ve bedeni geldi cenazesini havaalanından ben aldım ama gelen ewraklarda ölen kişinin tekrardan ben olduğum yani Hakan CEYHAN olduğunu fark edince üzüntüyle hayretin içinde cenazeyi defnedip hemen avukatıma tekrar koştum ewrakları verip neden böyle bişey olduğunu sordum avukat benden daha çok şaşırdı isveç ve türk devletinin iletişim eksikliğinden böyle bişey olduğunu durumu tekrar düzeltmek için tekrar dava açacağımızı fakat ülkemizde ölüyü diriltmek yada diriyi öldürmek en az 6 ay sürer dedi onada tamam dedim ama 3 senedir ölüyüm son mahkemem biteli 9 ay oldu son mahkememde herşey bitti bütün sorunlar bitti ama 9aydır devlet beni canlandırmıyor..yalvarırım beni hayata döndürün yoksa bu pskolojiyle önce nüfus müdürünü sonra önüme geleni ya öldürecem ya sakat bırakacam kimse bana yardım etmiyor..devlet tarafından ölüyüm diye kimse iş vermiyor çünkü devlet sigortasız kimseyi çalıştırmıyor..ama almaya geldimi devlet ölü diri dinlemiyor ilk seferini bilerek toplamda 3 sefer trafik cezası yedim cezayı yazıp parasını aldı devletim 3 senedir ya sabırla bekledim ama ewim kira 2 çocuğum var çalışmıyorum resmi olarak ewlenemiyorum hastanede tedavi olamıyorum sigortam olmadığı için ewlatlarım karımda benden faydalanamıyor..5vakit namazımı kıldığım için bugüne kadar sabrım oldu ama ewimin karımın hayatlarını karanlık yaptığım için bende pskoloji kalmadı iş istiyorum hayat istiyorum yaşamak istiyorum..NOT:yapacağım her yanlışta hatada sorumlu devletimdir.

Üst Alt