Yanık İzine Saç Ekimi

Saçlı bölgelerdeki yara ve skar dokusuna saçekimi yapılarak kişinin psikolojik olarak rahatlaması ve naturel bir görünüme kavuşması sağlanmaktadır. Bölgedeki izi yok etmek mümkün değildir ama kıl kökü nakli ile izler komple kamufle edilmektedir.

Yanık izlerinde de genel yaklaşım yara iziyle aynıdır. Derinin ve o bölgedeki dolaşımın durumu kontrol edilip gerekli işlem uygulanarak yanık izleri kapatılmaktadır. Kafa bölgesi,kaş,bıyık,sakal gibi görsel olarak kişiyi etkileyebilecek olan alanlarda yara ve yanık izlerinin ekim işlemi gerçekleştirilerek ortadan kaybolması hem kişinin özgüveni tekrar kazandıracak hem de birebir iletişimde insanların dikkatini çekmeyecektir.

Saç ekiminde kullanılan Fue yöntemiyle sadece birkaç saatinizi ayırarak sizi görsel olarak etkileyen bu sıkıntıdan rahatlıkla kurtulabilirsiniz. Lokal anestezi eşliğinde konforlu bir operasyon süreci yaşarsınız ve birkaç gün içersinde sosyal hayatınıza dönebilirsiniz.

Operasyon öncesi uzmanların ekim yapılacak olan yara izini mutlaka dolaşım açısından kontrol etmeleri gerekmektedir. Bölgenin çapı ve skar dokunun durumu incelendikten sonra operasyon sürecine geçilir ve ağrı sızı duymaksızın uzman ekipler eşliğinde böyle bir operasyon yaptırılabilir.
 
  • Etiketler
    yanık izi
  • Üst Alt