Yakışıklı olmak aldatmayı tetikler mi?

Aldatmayı mazur gösterecek hiç bir şey yoktur. Lakin, her zaman bir ama vardır; 1) ilgisizlik 2) şişik ego 3) erkeklik hormonunun fazla salgılanması.
 
güzel giyinmek yasa göre modayi takip etmek altatmak deyildir bence
o kisinin dogasinda varsa yakisikli olomaya gerek yok herkesin hosladigi bilrilari
vardir.
 
Yakışıklı biri olarak karşı cinsin girişimleri sonucunda
aldatmaya defalarca maruz kaldım ama başaramadılar:))
 
Erkekler de kadınlar da ilgi görmenin kısa yolunu seçme eğilimindedir.
Matematik dersi süper olan en çalışkan kızlar genelde erkeksi özelliklere sahiptir. Yani dişiliği minimum seviyede tutar. Erkek gibi inatçıdır. kadınsı özelliklerinden fire verir.
Dişiliğini kullanmayı erken yaşta öğreneler ise okumayı öğrenemez erken yaşta evlenir.belki de 2nci 3ncü. Belkide doğurma keyfi fazladır. Yakaladığı keyif farklıdır.

Çok okuyan ise evlenmede zorlandığı gibi eş bulmada zorlanır. okuyupta evlenmeden 1 erkek tanımadan bakire ölen çok kadın vardır. Hemde haddinden çok. Kariyer yaparken erkekleşir. ve bütün yönlerini erkekleşme eğilimleri için kullanır.
Dişiliğini bile erkeklik için kullanır. mesela müdür olma çabası içindedir.

Tuhafiyeci bir kadının :: itiraf kom daki türkiyedeki yazısı '' alıntıdır''

1) Her hafta ayrı bir g-string alanların yatak hayatı gayet kötü. 2) Jartiyer kullananlar sevgililerine aşık, sevgilileri de onlara. 3) Sevgilisiyle bir iki yıldır çıkanlar çiçekli sempatik gecelikler almaya başlıyor. 4) İnce külotlu çorapları çok tüketenler genelde büyük şirketlerde çalışıyor. Hedefleri müdürlük vb. 5) Desenli çorapları çok tercih edenler yine çalışanlar. Ama hedefleri müdür:) 6) Yatak hayatları en hızlı olanlar file çorap alıyor. 7) Yine de en mutlular kocasına fanila ve pijama alanlar

Erkeklerde de yakışıklılığnı hissettiği anda bunu en kolay yoldan faydalanmaya gidiyor, Yakışıklısın sen dediğimiz erkek çocukları, saçını tarama alışkanlığı çok küçük yaşta başlıyor. kızları erken etkilemeye başladığı için fiziksel cazibeye daha iyi algılıyor ve kadınları cezbedecek değişimlere uğruyor.
Erkek kadının cinsellikte pahalı olduğunu biliyor.Kadın da kendini daha değerli yapmaya çalışıyor. Yakışıklı olanlar bedava ele geçireceği için. Yaptığı işler de hayatta daha hafif oluyor. Aklını kullanmasına fazla gerek yok.

Doğadaki bütün düzen, karnı doyduysa çiftleşme eğilimi iüzerine çaba harcar. Kadınlar değerli kılınmak için uğraşırken, erkekler kadınları kolay bulmaya çalışır.
Bir bilim adamı bile olsanız bir kadınla yatmayı arzulamak için atom bombasını bulabilirsiniz

Bana Albert Einsteinin yakışıklı olduğunu anlatamazssnız, saçları dağınık tipsiz bir bilim adamıdır. deli bile görünür dilini çıkararak.
--Ama dünayının en seksi bombası Marlyn Monroe ile yatmıştır. (bombanın altında belki de sarışın bomba yatıyor)

kimi erkekler ,kadınlar kısayolu seçer, kimi kadın erkekler uzun yolu.
uzun yolu seçenlerin bakir veya bakire ölmeleri Evlenememeleri sıradan birşey. Kariyer hırs yaratır. Aldatmak kısa yolu seçenlerde daha fazla görünebilir geliştirdikleri yollar çiftleşme üzerinedir: Kariyer yapan dolaylı yollar kullanan uzaklaşır, ölene kadar bakir yaşar :Winlk_Tongue: (böyle bir ihtimal var) İstatistiklere bakarsanız en zor öğretmenler ve öğretim görevlileri proflar evlenir.

bunlar benim düşüncelerim.
 
Matematik dersi süper olan en çalışkan kızlar genelde erkeksi özelliklere sahiptir. Yani dişiliği minimum seviyede tutar. Erkek gibi inatçıdır. kadınsı özelliklerinden fire verir.

Matematik dersi süper olan eski bir çalışkan öğrenci olarak buna itiraz ediyorum.... :))
Yok öyle bir şey..............

İnatçı olmam da doğrudur ama ''erkek gibi'' inatçı değil, ''kadın gibi'' inatçı.............. :)
 
önemli olan çok yakışıklı olup tek eşli kalabilmektir..ben kendimden biliyorum çok zor bi şey :)
 
Ben çok yakışıklıyım mesela....Ama aldatmıyorum kızlar benim peşimde :Winlk_Tongue: :Winlk_Tongue:
 
Yakışıklı olmak aldatmayı tetikler mi?

Aslında biraz tetikleyebilir, insan görüntüsü ile özgüven taşır nasılki kendimize kıyafet aldığımızda yeni bişeyler giyince daha şık oluruz,yakışıklılıkta böyle birşey görüntü olarak erkekler daha karizmatik ve havalı olduklarını düşünürler.
 
Üst Alt