Yakışıklı değil zeki erkek daha seksi

YAKIŞIKLI olmasa da yüksek IQ’ya sahip zeki erkeklerin neden ciddi bir hayran kitlesine sahip olduğu bilimsel olarak kanıtlandı.

Amerika’da New Mexico Üniversitesi tarafından yapılan araştırmada yüksek IQ’lu erkeklerin aynı zamanda en sağlıklı spermlere sahip olduğu ortaya çıktı. Araştırmanın başında bulunan profesör Geoffrey Miller, “Düşük IQ’ya sahip erkeklerin sperm kalitesi de daha düşük oluyor. Zeki ve komik erkekler, kadınlara bir erkeğin daha sağlıklı genlere sahip olduğu sinyalini gönderiyor” diye konuştu.
Dünya Satranç Şampiyonu Garry Kasparov’un IQ’su 190.
haberturk

Zeki olmalı, düşünceli olmalı, kalbi temiz olmalı, mütevazi olmalı, karakteri oturmuş olmalı..
Bir de beni seviyorsa, daha ne isterim ki :))

G

güney

Ziyaretci
Yalancılar sizi.:))
Zekayı nasıl anlıyorsunuz öle hemen bir bakışta anlaşılan bir şey mi bu ve hatta kaliteli spermlere kadar giden bu zeka işi nasıl çözümleniyor pat diye..:))9
şimdi önce bakıyoruz yüzü gözü boyu bosu ..hııımmm dediğimizde ,hele birde zekaya bakalım diyoruz..eh idare eder durumunda ise tam kıvam oluyor...
çok zeki olması korkutur kadınları...
her alanda değil tek alanda zeka yükskliği daha makbul ....:))))
sanki.....:))))

Evet doğru tespit, çok normal zekaya sahip bir erkeği, çok zeki bir erkeğe tercih etmezdim, seçme şansım olsaydı ben yine, çok çirkin olmayan, çok zeki, çok becerikli birini tercih ederdim...
Karakter önemli bunların hiç biri değil, diyemem...sizleri bilemem...

;)doğru diyorsun güney..kesinlikle ilk gördüğümde boyuna posuna bakarım.yakışlıda olmalı bir çekicilik olmalı. zayıf olmamalı ,uzun boylu olmalı..gülüşü güzel olmalı esmer olmalı ;))sonra huyuna ,karekterine, zekasına bakmalı ..ayy ben birini mi tarif ettim ;)

Yalancılar sizi.:))
Zekayı nasıl anlıyorsunuz öle hemen bir bakışta anlaşılan bir şey mi bu ve hatta kaliteli spermlere kadar giden bu zeka işi nasıl çözümleniyor pat diye..:))9
şimdi önce bakıyoruz yüzü gözü boyu bosu ..hııımmm dediğimizde ,hele birde zekaya bakalım diyoruz..eh idare eder durumunda ise tam kıvam oluyor...
çok zeki olması korkutur kadınları...
her alanda değil tek alanda zeka yükskliği daha makbul ....:))))
sanki.....:))))

Eğer yoldan geçene aşık olmayacaksak, zekasını neden anlamayalım ki?

Sonuçta her hareketinden kendisini belli eder biri, ben söylediğimde ısrarlıyım, zeki ve çirkin olmalı, öyle bir çirkin ki hareketleri, tavırları her hali onu çekici kılmalı, bana çekici gelmeli, yani yakışıklılık falan hele bebek yüz, Allah uzak etsin, zeki erkekten de korkmam, korkmam için bir nedenim yok, :)) Genelde erkekler zeki bayanlardan korkarlar, üstün olmayı sevdiklerinden olsa gerek, ama korkan bir erkekte bence kişiliği oturmamış erkek kategorisine girer, istemem yani :) Şekilci değilim, yaşıtlarımdan çok daha olgun olduğumu düşünüyorum bu konuda... :)

eмiLy;220975' Alıntı:
Eğer yoldan geçene aşık olmayacaksak, zekasını neden anlamayalım ki?

Sonuçta her hareketinden kendisini belli eder biri, ben söylediğimde ısrarlıyım, zeki ve çirkin olmalı, öyle bir çirkin ki hareketleri, tavırları her hali onu çekici kılmalı, bana çekici gelmeli, yani yakışıklılık falan hele bebek yüz, Allah uzak etsin, zeki erkekten de korkmam, korkmam için bir nedenim yok, :)) Genelde erkekler zeki bayanlardan korkarlar, üstün olmayı sevdiklerinden olsa gerek, ama korkan bir erkekte bence kişiliği oturmamış erkek kategorisine girer, istemem yani :) Şekilci değilim, yaşıtlarımdan çok daha olgun olduğumu düşünüyorum bu konuda... :)

Ben de bu yoruma bir ilavede bulunmak isterim. Evet erkekler gerçekten zeki kadından
korkuyorlar. Geçenlerde bir arkadaşım demişti ki evlenilecek kadın fazla zeki olmamalı,
neden diye sordum. O zaman hep muhalefetlik yapar.Kadın dediğin uysal olacak,fazla
muhalefet yapmayacak demişti.Hımm anladım sen koyun arıyorsun kendine demiştim.:)

Dediğin gibi emily çirkin olsun ama zeki olsun.

G

güney

Ziyaretci
;)doğru diyorsun güney..kesinlikle ilk gördüğümde boyuna posuna bakarım.yakışlıda olmalı bir çekicilik olmalı. zayıf olmamalı ,uzun boylu olmalı..gülüşü güzel olmalı esmer olmalı ;))sonra huyuna ,karekterine, zekasına bakmalı ..ayy ben birini mi tarif ettim ;)

Heytt işte cadı ve kazanı...:)))
ilk bakışta zekayı anlayanlara bravo...
ben anlamıyorum...
hey sen kimi tarif ettin bakalım..istersen bende bir tarif vereyim bak bakalım nasıl oluyormuş "zeka"..:)))))))
Sanalizasyon durumlarında doğaldır yazdıklardan esinlenmek ya hayat...
hey bak kim geçiyor...:)))(ya ne biçim nick in vr cadım ya)

tam benden de cadı olur ya;)öğrenicem ama kararlıyım.;)
geldim bu konuyu görünce yazdım .. meşgulüm şekerim..ben ilk bakıştan etkilenmekten bahsettim..yoksa kimse istemez zeki olmayan bir erkek.sizi birşey çeker ona ,onu size.sonra bakarsınız kiiii boyu boyuna huyu huyunuza...
zor değil nikim öğreniceksin az kaldı ;

Üst Alt