yabancı aptal sırıtma

Acayip fanetik, ülkenizde çok rahat hareket eden bir kişiliğiniz var. herşeye saldırgansınız
Gün geldi ilk defa yurtdışına çıkacaksınız. Yanınızdaki yalaklar da yok. Tek başınasınız
Bir turistsiniz hiç bilmediğiniz bir ülke mesela Laos yada Tasmanya adalarına tesadüfen gittiniz. zorla götürüldünüz. paranız da kıt (ülkeyi siz bu hale getirdiniz suçlu aramayın yöneticiler başka halktan deği)

Sizi İnsanlara bakarken Suratınızın ifadesini görüyorum, Aptalca sırıtan bir yüz.

Neden mi böyle ? çünkü korkuyorsunuz, O kültürü tanımıyorsunuz. neyle karşılaşacağınızı bilmiyorsunuz. şirin görünmek için numaradan gülüyorsunuz. Vücudunuz size zarar verilmesinden korkuyor.

İlk defa Türkiyeye gelen turistlerde de bu yaşanır. eğer size yol soran biri varsa tecrübesiz ise mutlaka o aptal sırıtmayı görürsünüz.
Yalaklarınız yok olunca nasıl da kokuyorsunuz.
Aynada kendinize çıplak bakın işte siz busunuz Ölürken size hiçkimse yardım edemeyecek.
Hayat enteresandır kader başınıza çoraplar açar. Başınıza gelir. Hiç belli olmaz.
Aptal sırıtma için aynada önceden nasıl görünüyorum diye denemeler yapın. İnsanoğlu hep yalnızdır. Ve aynadan bakınca o sırıtma aptalca görünüyor :Winlk_Tongue:

düşünceler kendime aittir.
senolmutlu@2009 SUPERMEYDAN

Üst Alt