Wordpress Otomatik Mail Gönderme Eklentileri

Wordpress Otomatik Mail Gönderme Eklentisi,Üyelere Mail Gönderme Eklentisi,WordPress Mail Gönderme

Newsletter (Otomatik Mail) Eklentisi
Wordpress sitenizde yayımladığınız tüm içerikleri bülten olarak abonelerinize gönderebileceğiniz kullanışlı, basit ve aynı zamanda oldukça etkili bir eklentidir Newsletter. Abonelerinize göndericeğiniz otomatik mail içeriğinin nasıl görüneceğini kolayca dizayn edebilir, gönderdiğiniz maillerin istatistiğini takip edip aynı zamanda Newsletter otomatik mail eklentisinin abonelik formunu yan panelinize yerleştirebilirsiniz ve bu bileşeni görünüm olarak yapılandırabilirsiniz.

Eklentiyi WordPress.org Adresinden İndir

MailPoet Newsletter (Otomatik Mail) Eklentisi
MailPoet, diğer adıyla wysija otomatik mail gönderme eklentisi, mail içeriğinin nasıl görüneceğini, tut sürükle özelliğiyle kolayca düzenlemenizi sağlıyor. Son yazılarınızı sizin ayarladığınız günlerde ve saatlerde otomatik mail olarak gönderiyor. Mail içeriğinde kaç tane yazınızın olacağını ve yazının içeriğininin gönderilen mailde ne kadar gösterileceğini ayarlama imkanı sunuyor.

Eklentiyi WordPress.org Adresinden İndir

Sendit Newsletter Eklentisi
Sendit Newsletter eklentisi ile üyelerine yada abonelerinize haber bültenleri gönderip, yan panelinize eklentinin kısakodunu kullanarak abone formu bileşeni ekleyip, sitenize gelen ziyaretçilerin haber bülteninize üye olmalarını sağlayabilirsiniz. Ayrıca gönderdiğiniz her bir toplu mailin alt ve üst kısımlarını html ve css kodları kullanarak dizayn edebilirsiniz.

Eklentiyi WordPress.org Adresinden İndir
 
  • Etiketler
    mail gönderme eklentisi üyelere mail gönderme wordpress wordpress mail gönderme
  • Üst Alt