WordPress Mobil Eklentileri

WordPress Mobil Eklentileri,WordPress Eklentileri,WPtouch eklentisi

Günümüzde internet artık sadece bilgisayarlar aracılığı ile takip edilmiyor. Gerek tabletler olsun gerek cep telefonları olsun kolayca internete erişebiliyoruz. Artık web sitenizi akıllı telefonlara ve tabletlere uyumlu hale getirerek ziyaretçilerinize rahat ve kolay bir web deneyimi yaşatabilirsiniz.

WPtouch
Tüm wordpress tabanlı siteler ile uyumlu bir şekilde çalışabilen ,en çok kullanılan mobil eklentilerinden biridir. iPhone, iPad, iPod, blackberry gibi cihazlarla uyumlu olduğu gibi android tabanlı cihazlar ile de kusursuz olarak çalışmaktadır.Akıllı telefonundan sitenize giren bir kullanıcıyı, bu eklenti otomatik olarak tanıyarak web sitenizin görünümünü kullanıcının telefonuna uygun bir şekilde ayarlar.Ziyaretçilerinizi isterseniz direkt olarak mobil bölüme yönlendirme ya da bunu ziyaretçinize bırakma gibi imkanlarınız da var.

Buradan eklentimizi indiriyoruz ve plugins klasörümüzün içine atıp etkinleştiriyoruz. Eklentiyi etkinleştirdikten sonra blogunuz mobil uyumlu hale gelecektir.

WordPress Mobile Pack
Kullanıcı deneyimini bir adım yukarı çıkarmak istiyorsanız ve WordPress sitenizin bir uygulama gibi gözükmesini istiyorsanız WordPress Mobile Pack 2.0 eklentisini kullanabilirsiniz. Eklentinin content bölümünden web sitenizde bulunan kategorilerin gösterimini ayarlayabilirsiniz. Mobil widgeti sayesinde Google Analytics gibi uygulamaları kullanmanıza imkan vermektedir. Analiz özelliği ile mobil cihazlardan web sitenize girenlerin sayısını öğrenebilirsiniz.Favori tema seçildikten sonra, renkleri ve yazı tiplerini özelleştirmek ,logo ve blogunuzun kimliği ile ilgili grafik öğeleri ekleyebilirsiniz.

Buradan eklentimizi indiriyoruz..
 

Benzer konular ↴

Benzer konular ↴

Üst Alt