WordPress Google Adsense Eklentileri

Google Adsense eklentileri ile tema içine girip kodları eklenemenize gerek kalmıyor eklentiler sizin yerine hepsini yapıyor. Bu eklentiler ile istediğiniz yerlere kod ekleyerek Adsense kazancınızı arttırmanıza yardımcı olur..

Adsense Deluxe :
Google Adsense ve Yahoo Publisher Network (YPN) reklamlarını siste içinde uygun alanlara eklemek için gelişmiş seçenekler sunan güzel bir eklentidir..
Download

Adsense Injection :
Google Adsense’ in tüm reklam boyutlarına ait kodları ekleyip görüntülenmesini istediğiniz alanları seçtikten sonra eklenti rasgele tüm reklamları gösteriyor..
Download

Adsense Beautifier :
Bu eklendi şuan kadar verdiğimiz eklentilerden biraz farklı amacı ziyaretcilerin dikkatini çekmek için tasarlanmış metin içerikli reklamların üzerinde belirlediğiniz resimleri ekleyerek tıklanması için cazip hale getiriyor..
Download

AdRotator :
Google Adsense, Clickor, Chitika reklam kodlarını sitenizde istediğiniz alanda yayınlayabilirsiniz.
Download

Adsense Earnings WordPress Plugin :
WordPress yönetim paneli içinde AdSense kazanç ayrıntıları görüntüler.
Download

AdSense Manager :
Blogunuzda AdSense reklamları yönetmek için bir eklenti Otomatik olarak kodu üretir ve Widgets ile konumlandırma yapabilirsiniz..
Download

AdSense Sharing Revenue and Earnings System :
Adsense Kazan ve Gelir Paylaşım sistemi eklentisidir.. Blogunuzda sizden başka yazar varsa ve bunlarada gelirlerinizden pay veriyorsanız bu konuda size yardımcı olucak bir eklentidir.
Download

Author Adsense WordPress Plugin :
Blog sablonunda değişiklik yapmadan Adsense reklamlarını istediğiniz alanda gösterebilirsiniz.
Download
 
Üst Alt