wordpress açıklarını size bildiren ekleti

Wordfence
WordPress sitenizin güvenliğini sağlamanıza yardımcı olan en popüler bir WordPress eklentisidir ve saldırı girişimlerinden korur.

Wordfence, web sitenizi, bilgisayar korsanlığı, kötü amaçlı yazılım, DDOS ve otomatik şifre deneme saldırıları gibi güvenlik tehditlerine karşı korumanıza yardımcı olan bir WordPress güvenlik eklentisidir.

Web sitenize gelen tüm trafiği filtreleyen ve şüpheli istekleri engelleyen güvenlik duvarı sayesinde sitenizi koruma işlemini yapan eklentidir.

Tüm WordPress çekirdek dosyalarınızı, temalarınızı, eklentilerinizi tarar ve değişiklikleri ve şüpheli kodları klasörleri yükleyen bir zararlı yazılım var ise silme yada düzelme işlemi yapar. Bu eklenti sayesinde saldırıya uğramış bir WordPress sitesini temizlemenize yardımcı olur.

Temel Wordfence eklentisi ücretsiz, ancak ülke engelleme, gerçek zamanlı olarak güncellenen güvenlik duvarı kuralları, zamanlanmış tarama gibi daha gelişmiş özelliklere erişmenizi sağlayan ücretli sürümü de beraberinde getiriyor. İhtiyaçlarınız doğrultusunda ücretli sürüme geçme kararını kendiniz vermelisiniz.

Wordfence Security : Site güvenliğiniz için olmazsa olmaz bir eklenti.

Gün aşırı genel site taraması ve o an oluşan tehlikeyi, eklenti açıklarını size bildiren bir güvenlik uygulaması.
 
Üst Alt