Wordpres için En İyi Galeri Eklentileri

Wordpres için En İyi Galeri Eklentileri, Slideshow ve Galeri WordPress Eklentisi,WordPress İçin Fotoğraf Galerisi

WordPress tabanlı web sitelerinizde paylaştığınız fotoğraf ve videoları daha etkili bir şekilde sunmak istiyorsanız, sizin için seçtiğimiz fotoğraf galerisi eklentilerine göz atmanızda fayda var.Bu eklentileri hiçbir tasarım ve programlama bilgisine gerek duymadan rahatlıkla kullanabilirsiniz.

GRAND Flash Album Gallery
20091110_4.gif

GRAND Flash Album Gallery güçlü yönetim paneli ile flash arayüzlü güçlü bir resim galeri eklentisi.

Image Store
Web sitenizde paylaşacağınız fotoğrafları çeşitli boyutlarda sunmanıza imkan veren Image Store, aynı zamanda kendi çektiğiniz fotoğraflarınızın da satışını yapabilmenize imkan tanıyor. PayPal entegrasyonu sayesinde fotoğraflarınız için belirlediğiniz ücretin hesabınıza yatırılmasını sağlayan ve ödeme bildirimi yapan uygulama, fotoğraflarınızdan gelir elde etmenizde yardımcı oluyor.

Huzzaz Video Gallery
Fotoğraf ve video galerileri oluşturabileceğiniz bu eklentide ise pek çok özelleştirme seçeneği bulunuyor. Videoları otomatik oynatma seçeneğine ayarlayabiliyor, HTTPS protokolünü destekleyen web sitelerinden videolar ekleyebiliyorsunuz.

Grand Flagallery
iPhone, iPad, Android, Blackberry ve masaüstü cihazlarla uyumlu çalışan bu eklenti, SEO için de optimize edilmiş durumda. Masaüstü tarayıcıları için galerilerde arka plan müziği de ekleyebileceğiniz eklentide fotoğraf, video, müzik gibi medyaları gösterebiliyorsunuz.
 
Üst Alt