• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Windows Live Mesh

Okunuyor :
Windows Live Mesh

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Windows Live Mesh: Verilerinize her yerden erişmek istiyorsanız, bu araç sayesinde küçük bir dosya paylaşım ağı oluşturabilirsiniz.

Windows Live Mesh ve Windows Live Aygıtlar web sitesi sayesinde, kendinize e-posta göndermeniz, dosyaları USB sürücüsünde taşımanız veya yanınızdaki sürümün en son sürüm olup olmadığı konusunda endişelenmeniz gerekmez.

İster PC ister Mac olsun, bilgisayarlarınızın tümünde bulunan belgelerin, fotoğrafların ve diğer dosyaların güncel kopyalarını saklayın. Böylece, çevrimdışı olsanız bile daha önce eşitlediğiniz dosyalar ihtiyaç duyduğunuzda oradadır.

SkyDrive üzerindeki ücretsiz depolama alanınıza 5 GB'ye kadar eşitleme yapabilirsiniz ve doğrudan bir bilgisayardan bir başkasına sınırsız sayıda dosya eşitleyebilirsiniz. Windows Live Mesh uzaktan erişim de sağlar, böylece Windows'da Uzak Masaüstü Bağlantısı'nı kullanmaya benzer şekilde bilgisayarınıza başka bir konumdan erişebilirsiniz. Bilgisayarınızda Windows Live Mesh yüklü ve çalışır durumdayken, Internet'teki herhangi bir bilgisayardan bilgisayarınızda program çalıştırabilir ve tüm dosyalara gözatabilirsiniz.
 
Üst Alt