• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Windows 8 Ekran Kartı Sürücüleri,Windows 8 ,Ekran Kartı Sürücüleri,Windows 8 Sürücüleri,nvidia geforce,ekran kartı driver, amd catalyst,windows 8 beta driver

AMD ve Nvidia, ekran kartları arasındaki rekabeti son yayınladıkları açık beta sürücüler ile Windows 8 platformuna taşıdı. Peki yeni sürücüler en çok hangi oyunlarda etkili?

Windows 8’in yayınlanmasıyla birlikte, donanım üreticileri de hızlı bir şekilde sürücü güncelleme işlemlerine başladı. Öncelik elbette oyun severlerin en önem verdiği donanım bileşeni olan ekran kartlarında.

AMD ve Nvidia, ekran kartları için Windows 8 ile uyumlu olan beta sürücüleri hafta içerisinde yayınladı. AMD; Catalyst 12.11 beta sürücüleriyle HD 5000, HD 6000 ve HD 7000 ürün ailelerine Windows 8 desteği getirirken, performans anlamında iyileştirmeler özellikle Battlefield 3, Borderlands 2 ve Medal of Honor: Warfighter’da görülüyor. HD 2000, HD 3000 ve HD 4000 serilerinden kartlara sahip oyuncular, Windows 8’e Catalyst 10.6 sürümüyle geçebiliyor.

AMD Catalyst 21.11 beta sürücüyü indirmek için tıklayın.

Nvidia ise GeForce 310.33 beta sürücüleriyle hem masaüstü hem dizüstü bilgisayarlara Windows 8 desteğini getiriyor. Nvidia destekli Batman: Arkham City gibi oyunlar, yeni sürücülerle daha üstün performans veriyor.

Nvidia GeForce 310.33 beta sürücüyü indirmek için tıklayın.

shiftdelete
 
Üst Alt