• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Windows 7 İçin Ücretsiz Güvenlik Programı (EMET)

Okunuyor :
Windows 7 İçin Ücretsiz Güvenlik Programı (EMET)

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Ücretsiz Güvenlik Programı

Microsoft’tan ücretsiz güvenlik programı…Microsoft çiçeği burnunda işletim sistemi Windows 7 için hacker’lara karşı bir program geliştirdi ve bu prıgramı ücretsiz bir şekilde kullanıcılarının hizmetine sundu.

Windows 7 işletim sistemi özünde güvenli olmasına karşın kullanılan farklı programlar güvenlik açıklarına neden oluyor.İşte tam bu noktada Microsoft‘un ücretsiz anti-hacker yazılımı EMET (Enhanced Mitigation Experience Toolkit) devreye giriyor.

Çok etkili ve basit bir kullanıma sahip olan EMET, sistemde o anda çalışmakta olan tüm programların güvenlik özellikleri size sunuyor. Ardından da özel teknikler ile hacker’ların olası saldırılarının önünü kendi yöntemleri ile kesiyor. Böylece yamanmamış işletim sistemleri veya güvenlik açığına sahip programları bile rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

EMET’in en büyük dezavantajı da her program tarafından destekleniyor olmayışıdır.Google Chrome’u EMET ile güvenliğe aldığınızda tarayıcının hata verdiğini göreceksiniz. EğerEMET ile hacker’lara karşı ek güvenlik almak istiyorsanız öncelikle sisteminizde kurulu olan programların hangilerinin EMET ile uyumlu olduğunu kontrol etmenizde fayda var.

EMET İndir
 
Üst Alt