WhatsApp'ın gizli özellikleri

Çoğu kullanıcı bunlardan habersiz belki sizde!, işte WhatsApp hakkında bilmeniz gereken özellikler ve püf noktaları

Birden Fazla WhatsApp Messenger kullanabilirmiyim?

Eğer çift sim karta sahip bir cihaz kullanıyorsanız ve iki hattınız için de WhatsApp Messenger'ı kullanmak istiyorsanız, Google Play üzerinde yer almakta olan SwitchMe uygulamasını kullanabilirsiniz.

WhatsAp'ı Ücretsiz nasıl kullanırım?

Eğer WhatsApp'ı ücretsiz olarak kullanmaya devam etmek istiyorsanız, öncelikle tüm verilerinizi yedekleyin, hesabınızı silin ve daha sonra yeni bir kullanıcıymış gibi WhatsApp'ı yeniden telefonunuza yükleyin.

WhatsApp Silinen mesajlar geri nasıl getirilir?

Yanlışlıla silinen WhatsApp mesajları için de benzer bir yol izleyebilirsiniz. Zira WhatsApp'ı silip yeniden yüklediğinizde uygulama size eski konuşmaları geri getirmeyi isteyip istemediğinizi soruyor.

WhatsApp'ı bilgisayarda kullanmak için ne yapmam gerekli?

Whatsapp'ı bilgisayarınızdan kullanmak için whatsApp'ın resmi web sayfasındaki QR kodunu akıllı telefonunuza okutmanız yeterli.

WhatsApp Otomatik Video ve Resim Yüklemeyi nasıl durdururum?

Uygulamadaki otomatik video ve resim yükleme işlemine son vermek için yapılması gerekenler ise şöyle: Ayarlar sekmesinin içinde bulunan Sohbet Ayarları menüsüne girin Medyayı Otomatik İndir seçeneğine tıklayın ve buradan tüm seçenekleri 'Yok' olarak değiştirin.

WhatsApp 'Son Görülme Özelliği'ni kapatmak için ne yapmam gerekli?

'Son Görülme Özelliği'ni kapatmak için Ayarlar / Hesap / Gizlilik sekmesine giriş yapın ve buraada bulunan son görüntülenme seçeneğini kapatın.

WhatsApp Numara değişimi yapabilirmiyim?

WhatApp'ta bulunan numaranızı değiştirmek için Ayarlar / Hesap / Numarayı Değiştir sekmesine giriş sekmesine giriş yapmalısınız.

WhatsApp Grup mesajlarını kapatmak için ne yapmam gerekli?

Grup mesajlarından gelen bildirimleri kapatmak için mesaj kutusunun içinde yer alan grup bilgileri sekmesinden gelen mesajları sessize alabilirsiniz.

Kişiler için WhatsApp kısayolu nasıl oluştururum?

Bir kişiyi sık kullanılanlara eklemek için o mesajın üzerine basılı tutun ve Sohbet Kısayolu Ekle seçeneğine tıklayın

Sahte WhatsApp konuşmaları nasıl yapılır?

Şu an için sadece Android işletim sistemi ile çalışan akıllı cihazlarda kullanılabilen Whatsaid uygulamasını kullanarak sahte WhatsApp konuşmaları oluşturabilirsiniz.
 
Bilen varsa cevaplarsa benim için önemli. Whatsap kullanılan bir hat iptal edilirse halen daha nasıl whatsapta arkadaşım olarak gorunur. Whatsaptan arama yapılıyor birde. Normal hatla arandığında böyle bir numara kayıtlı değilidir diyor. Bilmem anlatabildim mi
 
Bilen varsa cevaplarsa benim için önemli. Whatsap kullanılan bir hat iptal edilirse halen daha nasıl whatsapta arkadaşım olarak gorunur. Whatsaptan arama yapılıyor birde. Normal hatla arandığında böyle bir numara kayıtlı değilidir diyor. Bilmem anlatabildim mi

Whatsapp kullanılan bir hat numara aktifken telefondan kaldırılmazsa daha sonra hat iptal olsa bile whatsapp listenizde gözükmeye devam eder.Ve haliyle whatsappla aramada yapabilirsiniz ..Yani arkadaşınız whatsapp üyesi olduktan sonra hattını değiştirmiş ama whatsapp numarasını güncellememiş.Bu yüzden eski numarayı görüyosunuz..
 
Üst Alt