• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Okunuyor :
webmasterler için Çevrimiçi Araçlar

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Preloaders
Web sitenizde ajax kullanıyor ya da sayfalar yüklenirken "yükleniyor" yazısı veya buna benzer animasyonlarkullanıyorsanız tam size göre bir uygulama. Gif formatında oluşturabileceğiniz birçok yükleniyor simgesi bulunmakta ve kategorilenmiş durumda.

Email Spambot Protection Generator
Web sitenizde yayınladığınız e-posta adresinizin spam mailler ile dolmasından korkuyorsanız bu web uygulamasını kullanabilirsiniz. Bu uygulama ile web sitesinde yayınlamak istediğiniz mail adresinizi botların okuyamayacağı şekilde javascript ile rahatça yayınlayabilirsiniz.

Password Generator
Web sitenizin yönetim paneline veya buna benzer herhangi bir servise karmaşık şifreler koymak isteyebilirsiniz. Bu sayede daha fazla korunmuş olursunuz. Password Generator sayesinde karmaşık şifreler üretebilirsiniz.

Guide to CSS Support
Web sitenizdeki kullanıcılara toplu e-posta atabilir ve onları web siteniz hakkında bilgilendirebilirsiniz. E-postayı hazırlarken html ve css kullanıyorsanız bu döküman size göre hazırlanmış.popüler e-posta hizmetlerinin (Gmail, Yahoo Mail, Live Mail, Apple Mail vb.) css elemanlarından hangilerine izin verdiği bu tabloyu inceleyebilirsiniz.

Code Beautifier
Code Beautifier sayesinde css kodlarını oldukça rahat bir biçimde düzenleyebilirsiniz.

W3C Validator
W3C tarafından hazırlanan bu araç sayesinde web sitenizdeki kodların doğrulanmış olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.
 
Üst Alt