• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Video indirme programları

Okunuyor :
Video indirme programları

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
video indirme programı,YouTube, Google, Facebook, Vimeo video indirme programı

Freemake Video Downloader
3.0.0.11
Freemake Video Downloader video sitelerinde beğendiğiniz videoları bilgisayara kaydetmeniz için yeni bir alternatif. Program renkli ve basit bir arayüzle dikkat çekiyor. Freemake Video Downloader'ın en avantajlı bir diğer yanı çok sayıda siteyi desteklemesi. YouTube, Google, Facebook, Dailymotion, Megavideo, Metacafe, Vimeo, Veoh, Break, Nicovideo, Movieclips, Howcast dışında 18+ video siteleri için desteğide bulunuyor.

HD ve 4K video formatlarını kolaylıkla indirebilen Freemake Video Downloader 4K 4096p, HD 1080p, HD 720p, 480p, 320p, 240p desteğiyle diğer ücretsiz video indirme programları arasından sıyrılıyor. FLV, MP4, 3GP formatlarındaki videoları sitelerden orjinal formatlarında indirebileceğiniz gibi işlem sırasında AVI'ye dönüştürerek bilgisayara kaydetmenize olanak tanıyor. Videonun sadece sesini kaydetmeyi tercih edenler için MP3 kaydetme seçeneğide bulunuyor.

Freemake Video Downloader Facebook ve YouTube'da bulunan özel videoları indirmeniz için profil girişi yapabileceğiniz bir alanda barındırıyor. Böylece hesap bilgileriyle giriş yapılarak özel videolarda indirilebiliyor.
 

Ekli dosyalar

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
TubeBox Harika bir video indirme aracı olan TubeBox ile YouTube, Vimeo, Dailymotion ve Clipfish gibi popüler video sitelerinden video indirebilirsiniz.
İndirin: TubeBox

NoVirusThanks : YouTube videolarını FLV formatında indirmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulama. Ancak sadece YouTube değil, Metacafe, Vimeo, DailyMotion ve Blip gibi diğer popüler video izleme sitelerinden de videoları bilgisayarınıza indirmenizi sağlıyor.
DOWNLOAD INSTALLER (EXE)
DOWNLOAD PORTABLE (ZIP)
 
Üst Alt