• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Video İndirici programlar

Okunuyor :
Video İndirici programlar

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
VideoGet : YouTube, MySpace, Google Video ve Yahoo Video başta olmak üzere, video izleme hizmeti veren birçok video sitesine ait video'ları kolayca bilgisayarınıza indirebilir ve medya oynatıcılarınız sayesinde izleyebilirsiniz.

Desteklediği video siteleri;
YouTube,Google Video,Yahoo Video,MySpace,DailyMotion,AnimeEpisodes.net,DumpALink,Glumbert,Lulu TV,VSocial,PhotoBucket,Yikers,ZippyVideos
Deneme Sürümünü indirmek için tıklayınız

VSO Downloader
internette gezinirken karşınıza çıkan video dosyalarını otomatik olarak algılayarak bilgisayarınıza inndiren, ücretsiz bir program.
Youtube, Dailymotion, Myspace, Vimeo gibi video paylaşım siteleri başta olmak üzere binlerce web sitesindeki video ve ses dosyalarını bu yazılımla bilgisayarınıza zahmetsizce kaydedebilirsiniz.
 

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Freemake Video Downloader : video sitelerinde beğendiğiniz videoları bilgisayara kaydetmeniz için alternatif bir program. Freemake Video Downloader'ın en avantajlı bir diğer yanı çok sayıda siteyi desteklemesi. YouTube, Google, Facebook, Dailymotion, Megavideo, Metacafe, Vimeo, Veoh, Break, Nicovideo, Movieclips, Howcast dışında 18+ video siteleri için desteğide bulunuyor..

Lisans:Ücretsiz
İşletim Sistemi: Win7/Vista/WinXP

İndirmek için tıklayınız
 
Üst Alt