• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

video eklentisi istek

deneme

Amatör
Üye
Merhaba iyi calismalar, sitedeki video eklentisi vbulletin.org daki ps media eklentisi mi? resmi siteden indirdim ama burdaki gibi olmadı. Burdaki farklı mı yoksa editlendi mi? Burdaki degişiklikler konusunda yardımcı olabilir misiniz?

Buraq07

Acemi
Üye
merhaba arkadaşlar ben bu eklentiyi kurdum ama video.php linkini browsere yazdığımda

1. Başka bir Üyenin yazmış olduğu Mesajı değiştirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz.
2. Mesaj yazmak istediyseniz eğer Üyeliğiniz yasaklanmış yada Üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir.

böyle bir hata veriyor birde admin panelinde video ile ilgili alanda vbeso kullanıyorsunuz diyerek bazı kodlar veriyor ve bunları ekleyin diyor ama nereye ekleyeceğimi bulamadım

şimdiden teşekkürler

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
merhaba arkadaşlar ben bu eklentiyi kurdum ama video.php linkini browsere yazdığımda

1. Başka bir Üyenin yazmış olduğu Mesajı değiştirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz.
2. Mesaj yazmak istediyseniz eğer Üyeliğiniz yasaklanmış yada Üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir.

böyle bir hata veriyor birde admin panelinde video ile ilgili alanda vbeso kullanıyorsunuz diyerek bazı kodlar veriyor ve bunları ekleyin diyor ama nereye ekleyeceğimi bulamadım

şimdiden teşekkürler
Kullanıcı guruplarına gereken izinleri vermemişsin

Buraq07

Acemi
Üye
ufacık bir detay ama gösden kaçırıyor bazen insan teşekkürler peki admin panelinden video alanı ile ilgili menü olarak General settings buna tıkladığımda boş bir sayfa çıkıyor genel ayarlar yapamıyorum bu normalmi?

birde dediğim gibi vb seçeneklerindeki video sekmesinde vbseo ile ilgili bir kod vermiş ve vbsoe panelinde bir yere eklememi istemiş ama ekleyecğim yeri bulamadım

verdiği kod

Kod:
//Video-Directory
'^video\.php\?do=viewdetails&categoryid=(\d+)&categorytitle=(.*)&videoid=(\d+)&videotitle=(.*)'=>'videos/$2-$1/$4-$3.html'
'^video\.php\?do=viewcategory&categoryid=(\d+)&categorytitle=(.*)&page=(\d+)'=>'videos/$2-$1/$3/'
'^video\.php\?do=viewcategory&categoryid=(\d+)&categorytitle=(.*)'=>'videos/$2-$1/'
'^video\.php'=>'videos/'

Son düzenleme:
Üst Alt