Veri kurtarma programları

O&O DiskImage 4 Express Edition
Dikkatsizce yapılan bir hareket veya bir anlık dalgınlık sizin bütün emeğinizi hiçe sayabilir. Sabit diskinizdeki önemli dosyaları istemeden silebilirsiniz. Dokümanlar, resimler, videolar ve müzik arşivi saniyeler içinde kaybolabilir. Tabi önlemini almadıysanız. Çünkü O&O DiskImage 4 Express Edition gibi yazılımlar sabit diskinizi güvenlik altına alıyor. Silinen dosyalar iki fare hareketi ile geri getirilebiliyor. Hatta bütün disk’teki verileri geri çağırmak mümkün. Ürünün diğer bir özelliği Windows’un sistem dosyalarını da koruması. Kötü bir durum olduğunda işletim sistemini bir önceki stabil sürüm için geri çağırabiliyorsunuz.
DOWNLOADS

Undelete Plus 2.98
Undelete Plus kazara geri dönüşüm kutusundan, DOS komut satırından, ağ üzerinden SHIFT tuşu basılı bile silinmiş olsa dosyaları geri getirmek konusunda kolay ve hızlı bir yol sunuyor. Undelete Plus Win 95/98/Me/NT/2000/XP/2003 işletim sistemlerinde çalışıyor. Windows dosya sisteminde FAT12/16/32,NTFS/NTFS5 ve CompactFlash, SmartMedia, MultiMedia ile Secure Digital kartlardan resim kurtarabiliyor.
DOWNLOADS
 
Avira AntiVir Rescue System ücretsiz bir veri kurtarma aracıdır.
Windows işletim sisteminde başlangıç sektörüne dahi ulaşılamadığı durumlarda CD üzerinden çalışan bu araç ile sisteminizi kurtarabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bu aracı bir CD ya da DVD'ye yazdırmak elinizde bulundurmaktır.

Windowsunuz bazen başlangıç sektörü de dahil olmak üzere büyük hasarlara uğrayabilir. İşte elinizde hazır bulunun bu araç ile sisteminizi CD'den başlatarak çalıştırabilir ve bozuk alanları otomatik biçimde düzeltebilirsiniz.

Aynı zamanda bu program bozuk alanları düzeltmesinin yanı sıra başlangıç sektörüne bulaşmış zararlıları da silebilmektedir.

Avira AntiVir Rescue System (exe)
Avira AntiVir Rescue System (iso)
 
Üst Alt