• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

vbulletinde alt forum görünümü

cobol5

Acemi
Üye
slm. forumda 3.5.0 versiyonu için altforumları alt alta 3 sıra halinde gösterilmesi için yapılan değişiklikleri anlatan topicte denilenleri yaptım fakat tüm alt forumları 3 sıra hlinde değilde tek sıra halinde alt alta gösterdi bunu nasıl değiştirebiliriz. teşekkürler yardımlarınız için

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
cobol5' Alıntı:
slm. forumda 3.5.0 versiyonu için altforumları alt alta 3 sıra halinde gösterilmesi için yapılan değişiklikleri anlatan topicte denilenleri yaptım fakat tüm alt forumları 3 sıra hlinde değilde tek sıra halinde alt alta gösterdi bunu nasıl değiştirebiliriz. teşekkürler yardımlarınız için
Biryerlerde yanlıs veya eksik yapmıssındır Tekrar kontrol et Cunku bu mod vbulletin 3.5.0 -3.5.1-3.5.2-3.5.3 tum versiyonlarda denenmistir Suan bu sitede de eklidir.

cobol5

Acemi
Üye
olmuyor arkadaşım. dediklerinin aynısını yaptım olmuyor. tek sıra halinde altta alta çıkıyor

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
cobol5' Alıntı:
olmuyor arkadaşım. dediklerinin aynısını yaptım olmuyor. tek sıra halinde altta alta çıkıyor
Orjinal dosyayı asagıya ekliyorum vBulletin.com dan alıntıdır

cobol5

Acemi
Üye
arkadaşım verdiğin dosyayı nereye koyacağım onuda yazsana. tşk.

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
cobol5' Alıntı:
arkadaşım verdiğin dosyayı nereye koyacağım onuda yazsana. tşk.
Kardes dosyayı biryere koymayacaksın icini acacaksın icinde yazanları uygulayacaksın . İnsan bir merak edip dosyanın icine bakar degilmi neymis ne yazıyormus ?

Üst Alt