• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

vBulletin Lisans Satın alma

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
vBulletin Lisans Satın alma
Öncelikle www.vbulletin.com a girin
ondan sonra Purchase e basın

Gelen Ekranda Aşağıda

vBulletin (Owned License) Olacak Biz Onu Seçiyoruz Manası Ömür Boyu Lisans
sonra

Select Product Options (Yani Kurulumla İlgili Olan Şeyler Gelcek)
Biz Burdan Hepsini 0 Yaparak Çıkacaz Çünkü Forumumuz u Biz Kuracağız
Çıkan Ekrana Tekrar Continue Diyerek Devam Ediyoruz
Daha Sonrada Ödeme Yollarını Çıkıyor Karşımıza
Visa-Paypal Yoluyla Yatırmanız Tercih Edilir
daha Sonra Kullanıcı Adı(Customer Number Ve şifremizle)
Giriş Yapıp vbulletin imizi Download Edeceğiz Daha Sonrada Php&mysql Destekli Hostumuza Atıp Kuracağız...

deXterity

Acemi
Üye
Ben 1 yıLLık aLıcamda son aşamada visadaki 3 haneyi doqruLamıyor nedendir acaba ?

PHP:
Your credit card has not been added because we could not verify the 3-digit verification number for your card. This number is a 3-digit number printed on the back of your card. It appears after and to the right of your credit card number. Please check the number you entered and try adding this card again. Please refer to the automatic email we have sent to assist you. This may be because your bank does not support this action.

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Kartının son kullanma tarihine bak Faal ve gecerli bir kart icin Dogrulamaması icin seceneklerde herhangi baska bir sebep olacagını sanmıyorum

webturkTR

Acemi
Üye
arkadaşlar ben bu davayı anlamadım şimdi nerde bir yıllık ne kadar 3 aylık ne kadar falan nerde yazıyo yaww:Enfado:

CB.3mRe

Amatör
Üye
Taşıma işleminde kullanılıcak olan İmpex i nasıl alıcam lisans alırken ?

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Taşıma işleminde kullanılıcak olan İmpex i nasıl alıcam lisans alırken ?
vBulletin lisansın var ise ve aktif ise impex i zaten indirmene izin veriyorlar ayrıca satın almana gerek yok. Download sayfasından cekebilirsin

nikomedian

Acemi
Üye
Selam, Türkiye'deki kredi kartlarıyla bu siteden dolar üzeriden alış veriş yapabiliyor muyuz, Bu yönde bi sorun oluşur mu?

SMN

Tecrübeli
Üye
Selam, Türkiye'deki kredi kartlarıyla bu siteden dolar üzeriden alış veriş yapabiliyor muyuz, Bu yönde bi sorun oluşur mu?
Sorun olmaz paypal dunya capında kredikartı ile alışveriş yapılabilen bir kuruluş,iki yıldır kullanıyorum suana kadar sorun yasamadım.

Üst Alt