• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Vbarticles (Makale) eklentisi

Huzeyme

Amatör
Üye
Arkadaşlar vbulletin için tasarlanmış, vbarticles eklentisi lazım. Tabi bunun tam sürümü gerek. Bazı sitelerde tam sürüm olmayanları var bunları gördüm. Eğer elinde tam sürüm olan varsa bizimle paylaşabilir mi?

Huzeyme

Amatör
Üye
Tam sürüm çıktı Sen bir harikasın YÜKSEL abiciğim
Tek sorun
Resim video ve ses upload ederken hata veriyor. CHM leri 777 yaptım.
Örneğin MP3 upload ederken şu satır hatası
Kod:
Warning: move_uploaded_file(./vbarticles/audio/phpIiWZNt.mp3) [function.move-uploaded-file]: failed to open stream: No such file or directory in /vbarticles.php on line 1005

Warning: move_uploaded_file() [function.move-uploaded-file]: Unable to move '/tmp/phpIiWZNt' to './vbarticles/audio/phpIiWZNt.mp3' in /vbarticles.php on line 1005
Resim eklerken:

Kod:
Warning: move_uploaded_file(./vbarticles/tmp/php29G213.jpg) [function.move-uploaded-file]: failed to open stream: No such file or directory in /vbarticles.php on line 912

Warning: move_uploaded_file() [function.move-uploaded-file]: Unable to move '/tmp/php29G213' to './vbarticles/tmp/php29G213.jpg' in /vbarticles.php on line 912
Abi yardımlarını bekliyorum

cyber_haylaz

Acemi
Üye
merhaba arkadaşım eklentiyi indirdim ancak bir problem var ekran görüntüsü olarak gösterdim eklentinin içinde bir klasör var ve nereye atacağımı bulamadım yardımcı olursan sevinirim.

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
vbadvancedCMPS Kullanıyorsan yani foruma portal eklentisi eklediysen o dosyayı kullanacaksın Sadece forum kurmuş isen yüklemene gerek yok

Üst Alt