• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

vbadvanced cmps

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
duman_gozlum53' Alıntı:
Bu portal işi sadece lisanslı vBulletinde mi oluyor yoksa farketmez mi
Portal kısmıda lisanslı zaten Ucretli satılıyor 39 $ vBulletin gibi piyasada null olarakda dagıtan siteler var ama yine aynı bulletin gibi oda riskli Buldukları an siteni kapattırırlar (tercih senın)

Takke

Acemi
Üye
Kurim dedim site göçtü ne kadar stabil ancak kullananlar bilir. gerçi ben pek başarılı bulmuyorum.

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Takke' Alıntı:
Kurim dedim site göçtü ne kadar stabil ancak kullananlar bilir. gerçi ben pek başarılı bulmuyorum.
:Orgasmo: Eeee herseyin ilk bir acemiligi olur Keske localhost da birkac deneme yapsaydın Ben suanda bile herhangi bir eklenti modifikasyon kurarken once localhost da kurup calıstırırım eger problem cıkarmazsa servere atarım Aslında zor gibi gelsede sistemi cozdukten sonra cok basıt oldugunu goreceksin

kadirnet

Acemi
Üye
YukseLL' Alıntı:
:Orgasmo: Eeee herseyin ilk bir acemiligi olur Keske localhost da birkac deneme yapsaydın Ben suanda bile herhangi bir eklenti modifikasyon kurarken once localhost da kurup calıstırırım eger problem cıkarmazsa servere atarım Aslında zor gibi gelsede sistemi cozdukten sonra cok basıt oldugunu goreceksin
YA BUNUN NUL SURUMUNU NASUL BULURUM LINKI PM ATARSAN SEVINIRIM

Üst Alt