Vatana zararlı çocuk yürümeden yok edilsin

Erzurum’da Yakutiye Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen ’Huzur toplantısı’na katılan Dumlupınar İlköğretim Okulu Müdürü Mustafa Aydın "Emniyette suçluların kanını alıp gen haritası çıkarsınlar. Çocuk doğduktan sonra analizi yapılsın. Vatana, millete, bu ülkeye zararlıysa yürümeden yok edilsin" dedi.
haberin devamı...
 
Tez bu müdürün gen haritasını çıkartın...! :))

Merhaba

Muduru bilmem ama
Soyle bir bilgi okudum.

ABD Tarım Bakanlığı yönetiminde uluslararası bilim adamı ekibi,
6 yıl süren çalışmaların ardından ineğin gen haritasını çıkarmayı başardı.
İlk kez insan tarafından yetiştirilen bir memelinin gen haritasının çıkarıldığı ve
25 ülkeden 300'den fazla bilim adamının katıldığı çalışmanın,
en iyi kalite sığır eti ve inek sütü üretmeye olanak vermesinin yanı sıra
insan gen haritasının çıkarılması çabalarına yardımcı olacağı belirtiliyor.

"Bovine Genome Sequencing Project"
Amerikan Science
 
B

bursali68

Ziyaretci
Merhaba,

Bir okul müdürü diyor ki " CİNAYET İŞLEYİN " ve bu YASAL OLSUN...!!! Bu kişiyi nasıl Okul Müdürü yapmışlar ki...Şunu dese bir derece , işte iki eş gen haritalarını çıkarttırsın ve sonrasında da şu şu yapılsın ki " Güzel Meyvalar " yetişsin , diye bir şey söylese belki , olabilir şeklinde tartışılır...Ancak diyor ki " Yürümeye başlamadan önce YOK EDİLSİN "....Bunun adı CİNAYET tir...Ve de üstüne üstlük bunu Emniyet Müdürü önünde söylüyor...Yuhhhhh...!!!

Sağlıcakla kalınız...
 
O okul müdürü hakkında soruşturma başlatıldı

Merhaba

Erzurum Emniyet Müdürlüğü’nce düzenlenen Huzur toplantısında şok sözler sarf eden Dumlupınar İlköğretim Okulu Müdürü Mustafa Aydın, hakkında Milli Eğitim Müdürlüğü’nce soruşturma başlatıldı.

mustafa-aydin.jpg


Dün Erzurum Lisesi Konferans Salonunda Yakutiye İlçe Emniyet Müdürlüğü'nce düzenlenen 'Huzur Toplantısı'nda söz alan ve "Çocuk doğduktan sonra analizi yapılsın. Vatana, millete, bu ülkeye zararlıysa yürümeden yok edilsin" şeklinde görüş belirterek tepkileri üzerine çeken Dumlupınar İlköğretim Okulu Müdürü Mustafa Aydın, hakkında Milli Eğitim Müdürlüğü’nce soruşturma başlatıldı.

O okul müdürü hakkında soruşturma başlatıldı | Mynet Haber
 
Üst Alt