Van Yabancı Dil Kursları

Dil-bil İngilizce Kursu
Van Merkez'de hizmet veren bir kurstur. Dil-bil İngilizce Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Dil-bil İngilizce Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Dil-bil İngilizce Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: VAN / MERKEZ
Adı: DİL-BİL İNGİLİZCE KURSU
Adresi: KAZIM KARABEKİR CADDESİ İNTERVAN ÇARŞISI KAT:2 VAN
Telefon Numarası: 4322156968

Dömer Yabancı Dil Ve Bilgisayar Kursu
Van Merkez'de hizmet veren bir kurstur. Dömer Yabancı Dil Ve Bilgisayar Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Dömer Yabancı Dil Ve Bilgisayar Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Dömer Yabancı Dil Ve Bilgisayar Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: VAN / MERKEZ
Adı: DÖMER YABANCI DİL VE BİLGİSAYAR KURSU
Adresi: KAZIMKARABEKİR CADDESİ 2. SOKAK SOYDAN İŞ MERKEZİ KAT:4 VAN
Telefon Numarası: 2144448

Erek Dil Ve Bilgisayar Kursu
Van Merkez'de hizmet veren bir kurstur. Erek Dil Ve Bilgisayar Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Erek Dil Ve Bilgisayar Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Erek Dil Ve Bilgisayar Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: VAN / MERKEZ
Adı: EREK DİL VE BİLGİSAYAR KURSU
Adresi: VALİ MİTHATBEY MAH.HASTANE CAD.DONATİŞ MERKEZİ KAT:4 VAN
Telefon Numarası: 4322151969
 
Üst Alt