• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Van Gölü Canavarı' sahnede!

Okunuyor :
Van Gölü Canavarı' sahnede!

yusolis

Amatör
Üye
Van Gölü Canavarı' sahnede!
Uzun zaman ülke gündemini meşgul ederek adeta bir efsane haline gelen 'Van Gölü Canavarı'nın cep telefonlarına yayılan görüntüleri, 'Canavar var mı?' sorusunu yeniden gündeme getirdi.
Van Gölü Canavarı' sahnede!

Gevaş ilçe merkezinde heykeli dikilen ve Japonlar tarafından kitabı yazılan Van Gölü Canavarı'na ait olduğu iddia edilen yeni görüntüler ortaya çıktı.


Yaklaşık 14 yıl önce Gevaş ilçesi sahillerinde görüldüğü iddia edilen Van Gölü Canavarı'nın telefonlara yayılan görüntüleri, 'Canavar var mı?' sorusunu yeniden gündeme getirdi. Gevaş ilçesine bağlı İn köyü kıyılarında teknedeki balıkçılar tarafından çekildiği iddia edilen görüntüde, canavar olduğu belirtilen bir cismin göl sularında hareket edişi bulunuyor. Bir süre düz gittikten sonra U dönüşü yapan ve sırtı testere ağzını andırır bir biçimde 'tırtıklı' olan cisim, teknedekilerin büyük panik yaşamasına neden oluyor.

Birbirlerine bağıran ve olayı hayretler içerisinde izleyen balıkçılar, panikten dolayı zaman zaman ellerindeki kameranın hakimiyetini kaybediyor.

VAN GÖLÜ GÖRÜNTÜLERİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Kürtçe olarak hayretler içerisinde, 'Bu ne böyle?' diye bağıran ve olup biteni izleyen balıkçıların görüntüleri birkaç yıl önce çektiği öne sürüldü. Bu kareleri telefonlarından izleyen vatandaşlar ise canavarın varlığına inandıklarını belirterek, görüntülerin her şeyi açıkça gösterdiğini savundu.

kaynak:'Van Gölü Canavarı' sahnede! - Mynet Haber
 
Üst Alt