• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Valilik sitelerinden 'Atatürk' kaldırılıyor iddiası

Okunuyor :
Valilik sitelerinden 'Atatürk' kaldırılıyor iddiası

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Sözcü Gazetesi’nin bugünkü manşetinde Valiliklerin internet sitelerinin yeni görünümüne işaret edilerek daha önce sitelerde yer alan Atatürk fotoğraflarının artık tek tek kaldırıldığı öne sürülüyor.

haberin devamı..

feryad

Amatör
Uzaklaştırıldı
Çok yerinde ,Destekliyorum..
Atatürkçülüğün ardına Atatürkçüler değil Darbeciler, ve Halk Düşmanlarının oldukları Aşikardır..

tntcool

Kıdemli
Üye
Emperyalistlerin isteklerini emir teleakki eden bir zihniyete sahip olduğumuz ortamada şaşırılacak bir durum değil...

feryad

Amatör
Uzaklaştırıldı
Emperyalistler dediklerin ABD , Darbecilere (bizim çocuklar ) Darbe yapmışlar dediğini ve TC Hükümetinin de bu Darbeci ve Cuntacıları YARGIYA teslim ettiğini ve Darbelerin HESABINI sorduğunu da unutma...

feryad

Amatör
Uzaklaştırıldı
Dostum senin gibi Atatürkçülere saygı duyarım... ama unutma ki bu ülkede Atatürkçülüğü MASKE yapan bi çok Hortumcu ve Darbeciler tanıdık ve biliyoruz.
Din devletlerinde de Dindarlığın arkasına saklanan Müptezeller çok olur.

kirmizigül

Kıdemli
Üye
duvarlarda kaldirabilirler atatürk resmini onun ilkelerini insanlarin beyninde sevgisini
yüreginde sülmeye gücleri yetmez.

tntcool

Kıdemli
Üye
Emperyalistler dediklerin ABD , Darbecilere (bizim çocuklar ) Darbe yapmışlar dediğini ve TC Hükümetinin de bu Darbeci ve Cuntacıları YARGIYA teslim ettiğini ve Darbelerin HESABINI sorduğunu da unutma...

İşi bitenlerin sifonu çelilecek elbet, bir müddet sonra şimdiki uşaklarında sifonu çekilecek, sen de bunu unutma...

ashenarşi

Kıdemli
Üye
İşi bitenlerin sifonu çelilecek elbet, bir müddet sonra şimdiki uşaklarında sifonu çekilecek, sen de bunu unutma...
Bu sözün çok anlamsız benim gözümde. Çünkü sifonu çekilmekten kastınız herhalde bahsettiğiniz kişilere olan tavrınızdır. Sifon yerine tarihten ismi silinenler olarak düzeltmek istiyorum.

Üst Alt