Uzun zamandır paraya dokunmadım

Aydında eşinin "kredi kartı" borcunu yatırmak için kendisine verdiği 500 TL ile banka önünde bekleyen Kenan Gülerin (56) yanına gelen M.S., iddiaya göre Gülere Uzun zamandır paraya dukanmadım, ver bir kez dokunayım dedikten sonra aldığı 500 TL ile kayıplara karıştı.

Olay, Sevgi Yolundaki birbankaşubesinin önünde geçen 15 Kasımda meydana geldi. Terzi 56 yaşındaki Kenan Gülere eşi Şefika Güler 500 TL verdi vekredikartının borcunu yatırmasını istedi. Parayı cebine koyan Güler, çalınmasın diye de elini cebinde tuttu ve ATM önünde sıraya girdi. Bu sırada, Gülerin yanına gelen M.S. (36) iddiaya göre, Hayırdır amca elin cebinde ne bekliyorsun diye sordu. Güler de cebindeki parayı çıkartıp, Cebimde para var çalınmasın diye elimi cebimde tutuyorum diye cevap verdi. Parayı gören M.S., Amca cezaevinden yeni çıktım, uzun süredir de paraya dokunmadım. Verir misin bir kez dokunayım dedi. M.S.den şüphelenmeyen Güler, parayı verdi. Bir süre oyalanan M.S., biranda koşarak kaçmaya başladı. Neye uğradığını şaşıran Güler, polisi arayıp durumu anlattı ancak ilk gün M.S. yakalanamadı. (samanyoluhaber)

dört-beş yaşlarındayken avucumda para markete ekmek almaya gidiyorum.Yanıma çocuğun biri yaklaşıp aç bakayım avucunu dedi,salak gibi açtım.Aldı parayı gitti.

ben çocuktum büyüdüm ama bazıları hala çocuk:))

Üst Alt