• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Uzaylılar Var mı?

Okunuyor :
Uzaylılar Var mı?

simqe

Kıdemli
Üye
Ben beni kaçırmalarını düşünüyorum ya aklım direk o kısma gitti...:freakedout:
Ben işte....:freakedout:
Allah korusun BADE..
tanımadığın bilmediğin yerde ne yapacaksın,
inmidirler cinmidirler..:freakedout:

-BaDe-

Kıdemli
Üye
Allah korusun BADE..
tanımadığın bilmediğin yerde ne yapacaksın,
inmidirler cinmidirler..:freakedout:
Değişikliği severim, kim sevmez ki..Varsın olsun ben herşeyi göze aldım ,denek olmaya razıyım,hava değişimi çarparsa diye şeyediyorum biraz...:freakedout:

ALLAH KORUSUN...

simqe

Kıdemli
Üye
Değişikliği severim, kim sevmez ki..Varsın olsun ben herşeyi göze aldım ,denek olmaya razıyım,hava değişimi çarparsa diye şeyediyorum biraz...:freakedout:

ALLAH KORUSUN.....:shocked:
Ya tek gözleri varsa,ya kocaman kafaları küçücük bedenleri :shocked:
ya kalpleride yoksa :shocked:

-BaDe-

Kıdemli
Üye
Ya tek gözleri varsa,ya kocaman kafaları küçücük bedenleri :shocked:
ya kalpleride yoksa :shocked:
Benim kalbim o kadar kocaman ki onada bana da yeter hatta artar bile....:freakedout:
Bu gece beni kaçırmaları muhtemel, zira bu şahsiyetlerin bizi gözetlediklerini düşünüyorum....
İnsan umut ettikçe yaşarmış, ben bekliyorum gönlümün tekgözlü prensini....:freakedout:

Konuyu sabote ettik diye Sosyalist bize kızmasaydı bari....
Ben kaçayım ufaktan...:freakedout:

S

sessiz düşünce

Ziyaretci
*
Uzaylıların olduğunu, UFO'larla karşılaşıldığını hatta resimlerini ve video görüntülerini duyup izlemişsinizdir.
Siz de uzaylıların olduğuna inanıyor musunuz ?
Sizce de uzaylılar var mı ?
selam dost
var olmaz olurmu
hemde türkü bile söylüyor
mustafa topaloğlu

barış32

Acemi
Üye
varlıklarını kesin olarak bildiğimiz mahlukatlar olduğu gibi, uzaylılarında ufolarında olduğunu düşünüyorum. ama çok gizemliler birtek onları çözemedim(=

yavuz34

Tecrübeli
Üye
Işığın spektrofisinden bütün yıldızlarda ve gezegenlerde hayat olup olmadığı anlaşılıyor. Ve buna görede yok.Zaten ileri bir medeniyet olsaydı gelirlerdi. Uçan daireler tamamen düzmece aldatmaca.Selamlar.

Üst Alt