• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

üyeliğimin silinmesini istiyorum (guney)

• Konbuyu başlatan güney
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 18
  • Görüntüleme 3K

Okunuyor :
üyeliğimin silinmesini istiyorum (guney)

G

güney

Ziyaretci
Süpermeydan forumdaki üyeliğimin silinmesini istiyorum..gereken en kısa sürede yapılsın..

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Süpermeydan forumdaki üyeliğimin silinmesini istiyorum..gereken en kısa sürede yapılsın..
İsteğiniz üzre Supermeydan forum uyeliğiniz (size ait özel bilgiler ,blog,galeri,video...vs ) silinmiş olup, Kullanıcı sözleşmemiz ve forum kurallarımız gereği forumdaki hiyerarşik düzenin bozulmaması açısından forumda açılan başlıklar ve yorumlar kalmıştır. Bu başlık ve yorumlarda misafir uye yazacaktır

mavi_gece

Tecrübeli
Üye
Ben burda Güney'in çok fazla seveni olduğunu düşünüyordum ama görüyorum ki öyle değilmiş
Kimse gitmemesi hiçbir şey yapmadı arkasından söylenenlere hep kulak tıkandı
Kendi adıma söylemek gerekirse o duruşuyla, bilgisiyle, zekasıyla, güzelliğiyle ender bulunan insanlardandır
Saygılar...

kirmizigül

Kıdemli
Üye
güney hanim martilariyla beraber bir güzellikti iyi bilgileriyle sitemizi sunuyordu
geri gelmesini bekliyoruz.

carloss

Kıdemli
Üye
Dedikodu carloss,dedikodudan çıktı sanıyorum..

ama güney gelecektir eminim..kolaymı terketmek..nice gidenler geri geldi,örnek ben :freakedout:
Ben burda Güney'in çok fazla seveni olduğunu düşünüyordum ama görüyorum ki öyle değilmiş
Kimse gitmemesi hiçbir şey yapmadı arkasından söylenenlere hep kulak tıkandı
Kendi adıma söylemek gerekirse o duruşuyla, bilgisiyle, zekasıyla, güzelliğiyle ender bulunan insanlardandır
Saygılar...

Mavi gece, Simge'nin de değiği gibi; Güney geri gelecektir. Buraya ah vah yazmak bence tuhaf, zira, kendisi şu anda forumun üyesi deği, girip okumaz. Döndürmek için buraya değil; kendisine cümle kurmak gerekir.

mavi_gece

Tecrübeli
Üye
Mavi gece, Simge'nin de değiği gibi; Güney geri gelecektir. Buraya ah vah yazmak bence tuhaf, zira, kendisi şu anda forumun üyesi deği, girip okumaz. Döndürmek için buraya değil; kendisine cümle kurmak gerekir.
Kesinlikle yazdıklarım ahlanıp vahlanmak değil ama onun burda gerçekten çok fazla seveni olduğunu düşünüyordum ama üyelerin bu kadar tepkisiz kalmasına şaşırdım sadece

carloss

Kıdemli
Üye
İnsanlar kararlar verir, bazılarından sonra vazgeçer, bazılarını sürdürür. Güney bizim arkadaşımız, dostumuz, severiz kendisini şimdi bir karar vermiş; saygı duymak gerekir.

Üst Alt