• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Üyelerle Röportaj

• Konbuyu başlatan Nil@y
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 180
  • Görüntüleme 28K

Okunuyor :
Üyelerle Röportaj

Gül@y

Kıdemli
Üye
Yani normal tavada hamsi kızartmasını yapıyorum.
Bide zonguldakta trabzonlu komşularımız vardı onlardan öğrenmiştim,hamsi kuşunu yapıyorum,oda biraz hamsi,mısır unu ve biraz baharat katılıp,köfte haline getirilip kızartılıyo.Bide bildiğim hamsi plake var fırında yapıyoruz ama onu genelde palamutla yapınca daha güzel oluyo.Bildiğim balık türü yemek tarifleri bunlar.

Son düzenleme:

Affrodit

Tecrübeli
Üye
peki ileride yapmayı hedeflediğin bir proje varmı neler yapmayı düşünüyorsun iş olarak bizlere anlatırmısın?

Gül@y

Kıdemli
Üye
Şuan özel bir şirkette muhasebe işleri ile ilgileniyorum.Genel anlamda eğitimini aldığım muhasebe programları oldu ama ben biraz daha muhasebecilik anlamında uzmanlaşmak isterim tabi buda zaman gerektiren bişey,ilerde şartlarım uygun olursa belki bende ticarete atılırım kendi iş yerimi açarım diyorum ama tabi şuan için çok zor.

Affrodit

Tecrübeli
Üye
inşallah hayallerine kavuşursun peki en sevdiğim giyim tarzı nedir ve ne tür kıyafetleri tercih edersin.
iyi forumlar

Gül@y

Kıdemli
Üye
Ben spor giyinmekten çok hoşlanırım,genelde tarzım hep spordur.Özel bi yere gidersem ancak klasik yada abiye giyinmeyi tercih ediyorum.

Gül@y

Kıdemli
Üye
Yani mavi ve pembe,kırmızı tonlarını çok sevdiğim için biraz kıyafetlerimde o renkler ağırlıklı diyebilirim.

blackdiamond

Amatör
Üye
Srtık bir ara Hamsi Kuşu yeriz.
Fırtına isimli dizi sayesinde meşhur oldu O yemek
Hamsi kuşunu karadenizli olupta bilmeyen yoktur neden fırtına adlı dizeyle meşhur olsunki meşhur olan bişeyi sen daha yeni duyuyosan burda suç hamsi kuşundamı...

gülüm bir soru da benden gelsin sana.. hiç Zonguldaktan kalma unutamadığın bir anın varmı varsa bizle paylaşabilirmisin...

Üst Alt